Hoe kunnen we een cultuur van open communicatie creëren in academische organisaties waar iedereen zich bevoegd voelt om zich uit te spreken en kritische feedback te geven? Hoe kunnen we ervoor zorgen dat fouten veilig ondersteund worden, maar toch transparant genoeg zijn om problemen zichtbaar te maken? We zullen deze vragen bespreken met drie UT-collega’s:
- Stefano Stramigioli is professor in geavanceerde robotica en heeft onlangs een opiniestuk gepubliceerd over kritiek en een cultuur van verbetering aan de UT.
- Verena Menzel is promovendus in cyberbeveiliging, zij is voorzitter van EQUITY in de doctoraatsorganisatie P-NUT en lid van de DE&I adviesraad van de UT.
- Han Warmelink is de ombudsfunctionaris van de UT. Zowel studenten als medewerkers kunnen bij hem terecht voor advies over kwesties en probleemsituaties met betrekking tot sociale veiligheid.
De panelleden zullen hun perspectieven delen over het uitspreken en geven van kritische feedback, reflecteren op de situatie aan de UT, het belang en de waardeconflicten van het uitspreken in de academische wereld verkennen en andere barrières die dit verhinderen te bespreken. Doe mee aan deze paneldiscussie en breng je eigen vragen en ervaringen in!
Bevestig je aanwezigheid door je te registreren.
We kijken ernaar uit je daar te zien!
Groeten, YAT Team Science