Organisatie

Het Reserveringsbureau 

Het Reserveringsbureau is het aanspreekpunt voor de huur van congres- en vergaderzalen, theaterzalen en onderwijszalen, bijbehorende catering en facturatie.    

contact

Telefoon: 053 – 489 1010
Fax: 053 – 489 4877

E-mail: reserveringen@utwente.nl
Internet: www.utwente.nl/reserveringen    

Openingstijden

Maandag tot en met vrijdag van 8.30 uur tot 17.00 uur. 

Medewerkers

Voor specifieke vragen kunt u contact opnemen met de volgende personen:

Catering

Jan Koopman
T: 053 – 489 2395
E: j.a.m.koopman@utwente.nl  

Algemeen
Maureen Hendrikx
T: 053-4892364
E: m.v.hendrikx@utwente.nl

Linda Westra 
T: 053 – 489 2861 
E: e.e.westra@utwente.nl 

Sieny van ‘t End
T: 053 – 489 4762
E: g.vantend-bijkerk@utwente.nl

Facturatie eenheid campus
Anita Burchartz-Huls 
T: 053 – 489 4592 
E: a.m.g.burchartz-huls@utwente.nl  

Hoofd Reserveringen

Mark Weirath
T: 053 – 489 6753
E: m.t.f.j.weirath@utwente.nl