Organisatie

Het Reserveringsbureau 

Het Reserveringsbureau is het aanspreekpunt voor de huur van congres- en vergaderzalen, theaterzalen en onderwijszalen, bijbehorende catering en facturatie.    

contact

Telefoon: 053 – 489 1010
Fax: 053 – 489 4877

E-mail: reserveringen@utwente.nl
Internet: www.utwente.nl/reserveringen    

Openingstijden

Maandag tot en met vrijdag van 8.30 uur tot 17.00 uur. 

Medewerkers

Voor specifieke vragen kunt u contact opnemen met de volgende personen:

Catering

Jan Koopman
T: 053 – 489 2395
E: j.a.m.koopman@utwente.nl  

Hoofd Reserveringen

Wim Senger
T: 053 – 489 6839
E: w.f.m.senger@utwente.nl

Algemeen

Maureen Hendrikx
T: 053-4892364
E: m.v.hendrikx@utwente.nl

Jeannette de Jong-Roorda
T: 053 – 489 4765
E: j.dejong-roorda@utwente.nl

Sieny van ‘t End
T: 053 – 489 4762
E: g.vantend-bijkerk@utwente.nl

Facturatie eenheid campus

Anita Burchartz-Huls 
T: 053 – 489 4592 
E: a.m.g.burchartz-huls@utwente.nl