Voor komend academisch jaar stelt de Stichting Gerard Sanderink weer 5 studiebeurzen (t.w.v. € 10.000 per beurs) beschikbaar.
Voor wie?
De Gerard Sanderink studiebeurzen zijn bestemd voor technisch toptalent van de Universiteit Twente. Studenten van alle opleidingen (bachelor, master en premaster) van de faculteiten TNW, ET, EWI en ITC en de studies Technische Bedrijfskunde (TBK) en Industrial Engineering and Management (IEM) kunnen een aanvraag indienen.
Aanvraagprocedure
Een aanvraag voor een studiebeurs kan tot 30 mei 2017 voor het tweede, derde of volgende studiejaar worden gedaan. Bij aanvraag dienen er in 3 kwartielen minimaal 45 studiepunten te zijn behaald met een gemiddeld cijfer van minimaal 7.5.
Meer informatie
Voor meer informatie over de aanvraagcriteria en de aanvraagprocedure, kijk op de Scholarship Finder.
Contact
Scholarship Office & International Relations (internationaloffice- scholarships@utwente.nl)