Ben je geïnteresseerd in photonic circuits en microsystems en wil je weten welke carrièremogelijkheden er op dit gebied zijn? Dan is dit een event voor jou!
Het ecosysteem van fotonische geïntegreerde schakelingen ontwikkelt zich sterk in Enschede en meerdere bedrijven uit dit vakgebied bieden talloze stageplekken en vacatures op het gebied van elektrotechniek, technische natuurkunde, laboratoriumautomatisering, apparaatverpakking, kwantumcomputatie, laserontwerp en nog veel meer. En dat allemaal zonder de noodzaak om te verhuizen en accommodatie te zoeken in een nieuwe stad.
KIVI Students Twente organiseert in samenwerking met LioniX, Chilas, PHIX, QuiX, Brilliance en Epiphany deze exclusieve bijeenkomst. Dit is je kans om rechtstreeks in contact te komen met hightechbedrijven op de UT, die voorop lopen op het gebied van innovatie. Je krijgt een kijkje achter de schermen en tijdens de netwerkborrel is er volop gelegenheid om de mogelijkheden voor een stage, scriptie of baan te bespreken.
Deelname is gratis, we hopen je daar te zien!
Aanmelden via de KIVI website www.kivi.nl/kst
Meer events
di 20 09:00 - do 22 jan 2026 17:30Nederlandse Winterschool over Narratief Onderzoek
di 20 jan 2026 19:30 - 21:00Ongetemde muziek!
di 27 jan 2026 19:30 - 21:00Op zoek naar een nieuwe wereldorde
di 3 feb 2026 19:30 - 21:00AI met voorbedachten rade
do 12 feb 2026 12:00 - 13:00Online infosessie Deeltijd Master Publiek Management