Zie Home SA&L

Opleidingsadministratie

De opleidingsadministratie ondersteunt het onderwijs: de studenten en docenten. 
Zij werken in overleg met en/of in opdracht van de onderwijsdirecteur, de onderwijscoördinator, de studieadviseur, de stage- en afstudeercoördinator.

De opleidingsadministratie is o.a. verantwoordelijk voor:

  • Het toekennen en aanpassen van examenprogramma's
  • De registratie van BSA's
  • De organisatie van colloquia
  • Het voorbereiden, de aanvraag en uitgifte van getuigschriften/diploma’s
  • Het plaatsen van onderwijs gerelateerde mededelingen op de studentportal
  • Het ondersteunen van de examen- en opleidingscommissies

Teamleider opleidingsadministratie (BOZ)

Roos Breukers - van der Haar
R.L.J. Breukers - van der Haar (Roos)
Teamleader BOZ. ET,TNW, EEMCS en BMS

BMS - Faculteit Behavioural, Management and Social Sciences

Business Administration (M-BA)
U. Wandt (Uzi)
Opleidingsadministratie (BOZ)

aanwezig: di. wo. do. vr.

Communication Science (B-COM)
A. Lomans (Anouk)
Opleidingsadministratie (BOZ)

aanwezig: ma.di.do.vr.

Communication Studies (M-COM)
A. Lomans (Anouk)
Opleidingsadministratie (BOZ)

aanwezig: ma. di. do. vr.

Educatie en Communicatie in de Bètawetenschappen (M-ECB)
A. Lomans (Anouk)
Opleidingsadministratie (BOZ)

aanwezig: ma. di. do. vr.

Educatie in de Mens- en Maatschappijwetenschappen (M-EMM)
A. Lomans (Anouk)
Opleidingsadministratie (BOZ)

aanwezig: ma. di. do. vr.

Educational Science and Technology (M-EST)
H.T. Engbers (Huub)
Opleidingsadministratie (BOZ)

aanwezig: ma. di. do. vr.

Environmental and Energy Management (M-EEM)
O.C.W. Boers - Ekelmans (Olga)
Opleidingsadministratie (BOZ)

aanwezig: ma. di. wo. do. vr.

European Studies (M-ES)
O.C.W. Boers - Ekelmans (Olga)
Opleidingsadministratie (BOZ)

aanwezig: ma. di. wo. do. vr.

Industrial Engineering & Management (B-IEM)
M. Friskus (Mirjam)
Opleidingsadministratie (BOZ)

aanwezig: ma. di. do.

Industrial Engineering & Management (M-IEM)
M. Friskus (Mirjam)
Opleidingsadministratie (BOZ)

aanwezig: ma. di. do.

International Business Administration (B-IBA)
U. Wandt (Uzi)
Opleidingsadministratie (BOZ)

aanwezig: di. wo. do. vr.

Management, Society and Technology (B-MST)
O.C.W. Boers - Ekelmans (Olga)
Opleidingsadministratie (BOZ)

aanwezig: ma. di. wo. do. vr.

Leraar Voorbereidend Hoger Onderwijs in de Mens- en Maatschappijwetenschappen (M-LMM)
A. Lomans (Anouk)
Opleidingsadministratie (BOZ)

aanwezig: ma. di. do. vr.

Onderwijskunde (B-OWK)
H.T. Engbers (Huub)
Opleidingsadministratie (BOZ)

aanwezig: ma. di. do. vr.

Philosophy of Science, Technology and Society (M-PSTS)
H.T. Engbers (Huub)
Opleidingsadministratie (BOZ)

aanwezig: ma. di. do. vr.

Psychology (B-PSY, M-PSY)
A. Laarhuis (Anneke)
Opleidingsadministratie (BOZ)

aanwezig: ma. di. wo. do. vr.

Public Administration (M-PA)
O.C.W. Boers - Ekelmans (Olga)
Opleidingsadministratie (BOZ)

aanwezig: ma di. wo. do. vr.

ET - Faculteit Engineering Technology

Civil Engineering & Managment (M-CEM)
R.D. Nuijts - Kruse (Riette)
Opleidingsadministratie (BOZ)

aanwezig: ma.di.wo.do (tot 14:00)

Civiele Techniek (B- CiT)
drs. E. Ruijgh (Esther)
Opleidingsadministratie (BOZ)

aanwezig: ma.wo.do.

Construction Management and Engineering (M-CME)
R.D. Nuijts - Kruse (Riette)
Opleidingsadministratie (BOZ)

aanwezig: ma.di.wo.do. (tot 14:00)

drs. E. Ruijgh (Esther)
Opleidingsadministsratie (BOZ)

aanwezig ma.wo.do.

Industrial Design Engineering (B-ID, M-IDE)
S.H.J. Steinmeijer (Simone)
Opleidingsadministratie (BOZ)

aanwezig: ma.di.wo.do.

Mechanical Engineering (B-ME, M-ME)
B.M. Holtkamp - Marti (Tina)
Opleidingsadministratie (BOZ)

aanwezig: ma.di.do.vr.

Mechanical Engineering UT-VU (B-ME-VU)
C.D. Molenwijk (Chantal)
Opleidingsadministratie (BOZ)

aanwezig: ma.di.do.

Sustainable Energy Technology (M-SET)
S.H.J. Steinmeijer (Simone)
Opleidingsadministratie (BOZ)

aanwezig: ma.di.wo.do.

EWI - Faculteit Elektrotechniek, Wiskunde en Informatica

Applied Mathematics (B-AM, M-AM)
M.I. van der Kooij (Mirande)
Opleidingsadministratie

aanwezig: ma. di. wo. do. vr.

Business and IT (B-BIT)
M.I. van der Kooij (Mirande)
Opleidingsadministratie (BOZ)

aanwezig: ma.di. wo. do. vr.

Business Information Technology (M-BIT)
M.I. van der Kooij (Mirande)
Opleidingsadministratie (BOZ)

aanwezig: ma. di. wo. do. vr.

Computer Science (M-CS)
B. Spikker - Sieverink (Barbara)
Opleidingsadministratie (BOZ)

aanwezig: di. wo. do. vr.


S.G. Padberg - Heskamp (Sabine)
Bureau Onderwijszaken (BOZ)

Citadel H429
aanwezig: ma. di. do.

Creative Technology (B-CREA)
B. Spikker - Sieverink (Barbara)
Opleidingsadministratie (BOZ)

aanwezig: di. wo. do. vr.

Electrical Engineering (B-EE, M-EE)
H. Masselink (Hugo)
Opleidingsadministratie (BOZ)

aanwezig: ma. di. do. vr.

Embedded Systems (M-EMSYS)
H. Masselink (Hugo)
Opleidingsadministratie (BOZ)

aanwezig: ma. di. do. vr.

Interaction Technology (M-Itech)
B. Spikker - Sieverink (Barbara)
Opleidingsadministratie (BOZ)

aanwezig: di. wo. do. vr.


S.G. Padberg - Heskamp (Sabine)
Bureau Onderwijszaken (BOZ)

Citadel H429
aanwezig: ma. di. do.

Internet Science & Technology (M-IST)
S.G. Padberg - Heskamp (Sabine)
Opleidingsadministratie (BOZ)

aanwezig: ma. di. do.


B. Spikker - Sieverink (Barbara)
Opleidingsadministratie (BOZ)

aanwezig: di. wo. do. vr.

Systems and Control (M-SC)
H. Masselink (Hugo)
Opleidingsadministratie (BOZ)

aanwezig: ma. di. do. vr.

Technical Computer Science (B-CS)
S.G. Padberg - Heskamp (Sabine)
Opleidingsadministratie (BOZ)

aanwezig: ma. di. do.

ITC - Faculteit Geo - Information Science and Earth Observation

University College Twente (ATLAS)
E.M.E. Brus (Erna)
Opleidingsadministratie (BOZ)

aanwezig: ma.di.wo.do.

TNW - Faculteit Technische Natuurwetenschappen

Advanced Technology (B-AT)
G.A. Mulder (Germa)
Opleidingsadministratie (BOZ)

aanwezig: ma.di.do.

Applied Physics (M-AP)
A.B. Weise (Anita)
Opleidingsadministratie (BOZ)

aanwezig: ma.di.vr. (hele dag) wo. en do. (tot 13.00)

Biomedical Engineering (M-BME)
H. Gouma (Hinke)
Opleidingsadministratie (BOZ)

aanwezig: ma.di.wo.do.vr.

Biomedische Technologie (B- BMT)
R.D. Nuijts - Kruse (Riette)
Opleidingsadministratie (BOZ)

aanwezig: ma.di.wo.do. (tot 14:00)

Chemical Engineering (M- ChE)
E.M.E. Brus (Erna)
Opleidingsadministratie (BOZ)

aanwezig: ma.di.wo.do.

Chemical Science and Engineering (B-CSE)
E.M.E. Brus (Erna)
Opleidingsadministratie (BOZ)

aanwezig: ma.di.wo.do.

Gezondheids Wetenschappen (B-GZW)
B.E. Boonstra - Helder (Babeth)
Opleidingsadministratie (BOZ)

aanwezig: ma.di.do.

Health Sciences (M-HS)
B.E. Boonstra - Helder (Babeth)
Opleidingsadministratie (BOZ)

aanwezig: ma.di.do.

Nanotechnology (M-NT)
G.A. Mulder (Germa)
Opleidingsadministratie (BOZ)

aanwezig: ma.di.do.

Technical Medicine (M-TM)
H. Gouma (Hinke)
Opleidingsadministratie (BOZ)

Aanwezig: ma.di.wo.do.vr.

Technische Geneeskunde (B-TG)
W.M.S. Bolster (Wendy)
Opleidingsadministratie (BOZ)

Aanwezig: ma.di.do.

Technische Natuurkunde (B-TN)
A.B. Weise (Anita)
Opleidingsadministratie (BOZ)

aanwezig: ma.di.vr. (hele dag), wo. en do. (tot 13.00)