Heb je reumatoïde artritis? Help ons dan met onderzoek naar het bijhouden van klachten. We zoeken mensen met reumatoïde artritis die een korte online vragenlijst willen invullen.
Waar werken we aan?
Klachten bijhouden (zoals pijn of vermoeidheid) kan helpen om meer grip te krijgen op je gezondheid. Het kan ook zorgverleners ondersteunen in hun behandeling. De Universiteit Twente onderzoekt samen met mensen met reumatoïde artritis hoe dit monitoren beter kan aansluiten bij wat zij belangrijk vinden. Uiteindelijk willen we technologie ontwikkelen die klachten zoals vermoeidheid op een slimme manier in beeld brengt.
Doe je mee? Vul dan onze vragenlijst in!
Wat vragen wij van jou?
We vragen je om een vragenlijst in te vullen. Dit duurt ongeveer 15 minuten. Je helpt ons hiermee om de juiste technologie te ontwikkelen voor het monitoren van symptomen. Je krijgt in de vragenlijst telkens twee opties te zien en kiest de variant die het best bij je past. Het invullen kost ongeveer 15 minuten en antwoorden worden volledig anoniem verwerkt.
Wie kan er meedoen?
Iedereen die 16 jaar of ouder is en reumatoide artritis heeft, kan meedoen aan deze online vragenlijst.
Ontmoet de onderzoeker
dr. R. Wolkorte (Ria)
Universitair docent
Doe mee!
Wil je meedoen of heb je vragen? Vul je gegegevens hieronder in. Je ontvangt de vragenlijst per e-mail.