Dr. ir. Roland van Rijswijk-Deij van de vakgroep DACS heeft de prestigieuze Kees Schouhamer Immink Prijs gewonnen.
De Kees Schouhamer Immink Prijs van € 10.000,- wordt met ingang van 2020 tweejaarlijks beschikbaar gesteld ter bekroning van oorspronkelijk onderzoek op het terrein van de technische computerkunde en telecommunicatie in brede zin.
De Kees Schouhamer Immink Prijs is bedoeld als aanmoedigingsprijs voor een onderzoeker die in het jaar van toekenning niet langer dan vier jaar geleden is gepromoveerd aan een Nederlandse instelling van onderwijs en/of onderzoek.
In september 2020 werd de prijs uitgereikt in het Hodshon huis. De prijsuitreiking werd voorgezeten door prof. dr. Louise Gunning-Schepers, voorzitter van de KHMW. Lees meer over de prijsuitreiking op de website van de KHMW.

Meer recent nieuws
di 20 jan 2026Uitreiking Pioneers in Health Care 2025
ma 19 jan 2026Ziekenhuiszorg bij hartfalen verplaatsen naar huis
di 13 jan 2026Schwab en Lenferink: nieuwe leden De Jonge Akademie
ma 5 jan 2026Nieuwjaarsbijeenkomst en UT in de mediaprijzen 2025
vr 12 dec 2025NWO kent Perspectiefsubsidie toe aan programma ‘Care is Coming Home!’