Facultair Contactpersonen

Elke faculteit heeft een of meerdere medewerkers die zich bezig houden met studie en stage in het buitenland. Deze stage- en internationaliseringscoördinatoren kunnen je helpen met informatie, mogelijkheden en verantwoordelijkheden en kunnen je helpen een geschikte stage/studieplaats te vinden. Tijdens je voorbereidingen voor een periode in het buitenland is je coördinator de belangrijkste persoon om contact mee te houden. Hij of zij kan beslissen of je verblijf in het buitenland wel of niet doorgaat.

De contactinformatie van de stage- en internationaliseringscoördinatoren vind je hieronder.

Faculteit BMS


Studeren in het buitenland / internationale minor

Mevr. Laura Klaver

E: l.klaver@utwente.nl

T: +31(0)53 - 489 3892

Kamer: RA 3276


Stage / bachelor of master
opdracht in het buitenland

BOZ-BMS

E: boz-bms@utwente.nl

Room: RA 2313


Faculteit CTW


IDE & IO

Mevr. Tineke Hoeksma

E: c.c.hoeksma@utwente.nl

T: +31(0)53 489 5495

Kamer: BH-104


WB, ME & SET

Mevr. Dorien van de Belt

E: d.vandeBelt@ctw.utwente.nl

T: +31(0)53 - 489 2457

Kamer: HR W-204


CiT, CME & CEM

Mevr. Judith Roos-Krabbenbos

E: j.krabbenbos@utwente.nl

T: +31(0)53 - 489 2341

Kamer:BH-103


Bachelor Eindopdrachten CiT

Ms. Ellen van Oosterzee

E: e.d.vanoosterzee@utwente.nl

T: +31(0)53 489 4326

Room: BH-105B


Bachelor Eindopdrachten IO

Mevr. Ellen van Oosterzee

E: e.d.vanoosterzee@utwente.nl

T: +31(0)53 489 4326

Kamer: BH-105B


Bachelor Eindopdrachten IO

Mr. Arie Paul van den Beukel

E: a.p.vandenbeukel@utwente.nl

T: +31(0)53 489 4853

Room: HR N-203


Faculteit EWI


EE, SC, EMSYS & MBI

Dhr. Maarten Korsten

E: m.j.korsten@utwente.nl

T: +31(0)53 - 489 2763

Kamer: Zi 1022


TW, TI, BIT, AM, CSC, HMI & MTE

Mevr. Janke Rademaker

E: j.rademaker@utwente.nl

T: +31(0)53 - 489 4059

Kamer: Zi A108


Faculteit TNW


Mevr. Betty Folkers

E: a.folkers@utwente.nl

T: +31(0)53 - 489 2772

Kamer: HT 609