UTAlumni CommunityNieuwsPSTS alumni komen bij elkaar in Utrecht - Nestorix

PSTS alumni komen bij elkaar in Utrecht - Nestorix

Filosofie, eten en goede gesprekken

Op woensdag 23 januari organiseerde Nestorix hun winterdiner voor alumni van de UT-masteropleiding Philosophy of Science, Technology and Society (PSTS). Net zoals bij hun vorige diner, dat plaatsvond aan het begin van zomer 2024, koos Nestorix om samen te eten bij het vegetarische Italiaanse restaurant Vegitalian in Utrecht.

Ongeveer 12 alumni trotseerden de kou en regen om te genieten van No Pepperoni pizza, gorgonzola-pompoen pizza en aubergine ravioli. Positief verrast was Nestorix over het feit dat de groep bestond uit een leuke mix van junior alumni (met het afstudeerjaar 2022), senior alumni (met het afstudeerjaar in 2008) en "ertussenin alumni" die rond 2015 en 2016 afstudeerden.

Tijdens het diner sprak de groep over PhD's in conceptual engineering, dierenrechten, XR en haalde herinneringen op aan de tijd waarin geopolitiek ons niet bezighield maar Philosophy of Mind-concepten: leven we nou wel of niet in een simulatie? Na pistachio tiramisu en chocolademousse met bessen nam de groep afscheid, trok hun regenjassen aan en ging ieder hun eigen weg naar huis: helaas niks wijzer of het leven nou wel of niet een gesimuleerde werkelijkheid is, maar tevreden over een filosofisch diner.

Tot de volgende keer, Nestorix!

Alumni Association Nextorix
Philosophy of Science, Technology and Society (PSTS)

VWI Nestorix (voorheen: Vereniging van Wijsgerig Ingenieurs – VWI, of in het Engels Association of Philosophical Engineers) is de alumnivereniging van de MSc Philosophy of Science, Technology and Society (PSTS).

Nestorix heeft als doel de verbinding te versterken tussen alumni, het programma en de huidige PSTS-studenten. Alle afgestudeerden van PSTS zijn van harte welkom om zich aan te sluiten, en we hopen je binnenkort te zien bij een van onze activiteiten!