UTAlumni CommunityNieuwsInspirerende alumniconferentie voor studentenleiders

Inspirerende alumniconferentie voor studentenleiders

Op 10 oktober hadden studentenleiders de kans om de jaarlijkse Alumni Conferentie voor Studentenbesturen bij te wonen, georganiseerd door het UT Alumni Office.

Dit evenement was opgezet om studieverenigingen en studentenclubs te helpen verbinden met het uitgebreide alumninetwerk van de UT, dat meer dan 60.000 professionals omvat in vakgebieden variërend van technologie en bedrijfsleven tot wetenschap en ondernemerschap.

De conferentie bood inzichten van ervaren alumni, waaronder Christine Mulrane, Dennis Peeters en Famke van den Boom, die best practices deelden over het opbouwen van relaties met alumni. Studentenleiders leerden hoe deze connecties initiatieven kunnen ondersteunen, zoals het organiseren van conferenties, het regelen van bedrijfsbezoeken en het verkrijgen van sponsoring.

Met deelnemers van een reeks verenigingen, waaronder V.V. Harambee, Inter-Actief en Studievereniging Stress, benadrukte de conferentie het unieke potentieel van alumnipartnerschappen om door studenten geleide projecten te versterken. Het Alumni Office en het UFonds-team danken alle aanwezigen en kijken uit naar voortgezette samenwerking, waarbij ze studentbesturen helpen om optimaal gebruik te maken van het UT-alumninetwerk.

M. Coello Casian (Magali)
Alumni Relations Manager
D. Dalenoord (Diana)
Alumni Officer
J.M. Terlouw (Jorien)
ITC Alumni Coordinator
J. Laufer (Joe)
Senior Advisor - Alumni Relations
drs. J.E. Meerburg (Josine)
Fondsenwerver en relatiemanager