Laureatenbijeenkomst

Overzicht laureaten 2014

Nardo Borgman

Menzis UT Scriptieprijs 2013

Len Spek

KHMW Aanmoedigingsprijs 2013

Max Busch

KHMW Aanmoedigingsprijs 2013

Jip Spel

KHMW Aanmoedigingsprijs 2013

Rianne van Dommelen

KHMW Aanmoedigingsprijs 2013

Yorick Birkhölzer

KHMW Incentive Prize 2013

Joep van der Linden

KHMW Aanmoedigingsprijs 2013

Arjan de Ruijter

KHMW Aanmoedigingsprijs 2013

Koen Dwarshuis

KHMW Aanmoedigingsprijs 2013

Tjeerd Plomp

Eredoctoraat University of Pretoria

Sanne Lamers

Nederlandse Abbas Dissertatieprijs 2012

Marcel Karperien

STW Valorisation Grant

Just Herder

STW Valorisation Grant

Wim Korevaar

STW Valorisation Grant

Stefano Stramigioli

STW Valorisation Grant

Harry Hoeijmakers

STW Valorisation Grant

Frieder Mugele

STW Valorisation Grant

Dong Nguyen

Eerste prijs van de UT in de Media prijs 2013

Jeroen de Vries

Tweede prijs van de UT in de Media prijs 2013

Arjen Hoekstra

Derde prijs van de UT in de Media prijs 2013

Hans Heerkens

Buitencategorie van de UT in de Media prijs

Giels Brouwer

Student Media Prijs 2013

Willem Vos

Fellow of the American Physical Society

Peter-Paul Verbeek

NWO Vici subsidie

Ronald Roskam

Scriptieprijs Stichting E-hulp

Ruben Joosse

Hugo Münsterberg Engineering Award

Wytske Versteeg

BNG Bank Literatuurprijs

Ysbrand Wijnant

Young Technology Award

Philipp Mösinger

Vakjury- en Publieksprijs voor Beste Caravanontwerp

Wilfred van der Wiel

ERC Proof of Concept

Bene Poelsema

Beller Lectureship Award

Rogier Janssen

2 gouden, 1 zilveren medaille NSK Indoor; gouden medaille bij NK 4x100m estafette

Branco van Minnen

2 gouden, 1 zilveren medaille NSK Indoor; gouden medaille bij NK 4x100m estafette

Roderik Kuin

Gouden Medaile Nationale Studentenkampioenschap Indoor

Stijn Jorissen

Gouden Medaile Nationale Studentenkampioenschap Indoor

Johan van Ravenhorst

JEC Innovation Award

Robin Vet

Shell Bachelor Prijs

Bob Pinedo

David A. Karnofsky Memorial Award 2014

Marijn Ufkes

Prof. Johan Kooyprijs

Alexander Golubov

Megagrant from the Russian Government

Tom Lankhorst

Techniekstudent van het jaar 2014

Simone Hesseling

Schuijer Campus Cultuurprijs 2014

Mark Huijben

NWO Vidi beurs

Chao Sun

NWO Vidi beurs

Anthony Thornton

NWO VIDI scholarship

Brechtje Riphagen

Marina van Damme-beurs

Heleen Miedema

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

Marc Woesthuis

Van den Kroonenbergprijs 2014

Kathy van Eijkelenburg

Van den Kroonenbergprijs 2014

Liza Boon

Tweede prijs Hema-ontwerpwedstrijd

Jurnan Schilder

Centrale Onderwijsprijs 2014-2015 / Docent van het Jaar 2014-2015

Ruchi Bansal

NWO Veni scholarship

Arnoud den Boer

NWO Veni beurs

Mathieu Odijk

NWO Veni beurs

Bram Nauta

Simon Stevin Meester 2014

Marijn ten Thij

Geselecteerd voor de Nationale DenkTank 2014

Ton de Jong

Benoemd tot Lid Academia Europaea

Enver Güler

Twente Water Centre Best PhD paper of the year

Sophie van Baalen

TGS Research Honours PhD Award voor Twents Promotie Top Talent

Robert Jan den Haan

Beste afstudeerder Faculteit CTW

Derk de Graaf

Beste afstudeerder Faculteit EWI

Suzanne Beltman

Beste afstudeerder Faculteit GW

Eduardo Pérez Molina

Best graduate student Faculty ITC

Tim van Dijk

Beste afstudeerder Faculteit MB

Anne Steins

Beste afstudeerder Faculteit TNW

Kristian Göeken

Simon Stevin Leerling 2014

Rens Horst

Topsector Chemiebeurs

Mark Timmer

IPA Dissertatioin Award 2013 en Overijssel PhD Award 2014

Steven te Brinke

Gold Medal Student Research Competition SAC '14

Mihaela Mitici

Best Presentation Award WIC/IEEE

Ruud Verbij

Joop Bautz Information Security Award

Frank Halfwerk

Prof. Snellen Posterprijs

Dave Blank

FOM Valorisatie Prijs 2014

Guus Rijnders

FOM Valorisatie Prijs 2014

Tijs van den Broek

Twitter Data Grant

Michel Ehrenhard

Twitter Data Grant

Djoerd Hiemstra

Twitter Data Grant

Ariana Need

Twitter Data Grant

Maaike Laagland

Gouden medaille NSK afstanden

Jelle Harbers

Gouden medaille NSK afstanden

Dieuwert Blomjous

Student Union Activismeprijs

Mirjam Peek

Young Investigators Award

Amber Emmens

KIVI NIRIA Prijs voor het Beste Afstudeerwerk 2012-2013

Alonso Sanchez

Best Paper Award BioRob 2014

Sarthak Misra

Best Paper Award BioRob 20141

Nico Verdonschot

1e prijs 7th World Congress of Biomechanics

Marcel Kock

BNO Packaging Talent Award 2014

Siti Salina Sarkawi

Malaysian Rubber Board Innovation Award 2013 - Best Technical Publication (Science Application)

Angèle Reinders

PVSC Napkin Award

Gréanne Leeftink

NWO talentbeurs

Ria Luschen

Julianapenning

Elly Reimerink

Julianapenning

Marieke Huisman

Prof. De Winterprijs 2014

Severine Le Gac

Prof. De Winterprijs 2014

Vanessa Evers

Opzij Talent Award 2014

Hanna Jochmann-Mannak

Victorine van Schaickprijs 2014

Anne Leferink

VIVA400-Award

Stefan Spanjer

STW Valorisation Grant

Ajay Kumar

Henk Zijm International Award

Vincent Omondi Odongo

ITC Research Award 2014