Aard Groen
Jeroen Kraaijenbrink
Award Journal of Management
Michel Ehrenhard
Best Development Paper for Leadership (British Academy of Management)
Isabella Hatak
Best Paper Award 60th ICSB World Conference Dubai
Precivil Carrera
Fredo Schotanus
Best paper NEVI award (IPSERA)
Holger Schiele
Harold E. Fearon Best Published Paper of the Year
Luc Berntsen
Unilever Research prijs
Hanna de Wolf
Bayu Adi Dharmaputra
Jasmijn Manders
Björn Nijhuis
Bob Rubbens
Annemarie van Os
Tim van Schagen
Matthijs Velsink
Aanmoedingsprijs Koninklijke Hollandsche Maatschappij der Wetenschappen
Hans Heerkens
Buitencategorie Media-prijs
Vanessa Evers
Derde prijs UT in de Media
Renske van Wijk
Tweede prijs UT in de Media
Overijssel Phd Award
Sarthak Misra
Eerste prijs UT in de Media
ERC Starting Grant
Emile Nijssen
Stefan Witkamp
Student in de Media-prijs
Joost Weijs
NWO Rubicon subsidie
Hanneke Gelderblom
Fom Natuurkunde Proefschrift Prijs 2014
Arnoud den Boer
Gijs de Leve Prijs
Willem Vos
Descartes-Huygensprijs
Kees Aarts
Lid Kon. Holl. Mij. der Wetenschappen
Herman van der Kooij
NWO vici-subsidie
Gerard Cadafalch Gazquez
Anthony Thornton
STW Take-off Grant
Bas Krewinkel
Daan Poppema
Waterbeurs Topsector Water
Ernst Bohlmeijer
ACBS Fellowship
Ties de Kock
Winnaar Challenge School en Toekomst
Joost van den Akker
NWO 'promotiebeurs voor leraren'
Jolet de Ruiter
Rubicon subsidie
Ruben van den Berg
Max Bode
Maaike Dokter
Beerend Gerats
Sophie de Haan
Jim Tolman
Winnaars Board Battle 2014 en 'Create Tomorrow' 2015
Daphne Spaan
Menno Bergman
Eefke Bouwhuis
Tycho Brug
Jullian Claus
Reinout Holtrup
Silvia Kampherbeek
Wendie Klieverik
Hieu Nguyen
Luuk Nollet
Machteld Prins-Riemersma
Sondra Roelofs
Winnaars 'Create Tomorrow' 2015
Tjitte de Wolf
Eerste prijs 'Cradle to Cradle' ontwerpwedstrijd
Albert van den Berg
ERC Advanced Grant
Sonia Garcia Blanco
ERC Consolidator Grant
Rob Bosman
Jan Braaksma
Leo van Dongen
Ahmed Al Hanbali
Matthieu van der Heijden
Richard Loendersloot
Piet Lugt
Alberto Martinetti
Tiedo Tinga
Henk Zijm
Maintenance Awareness Award
Dannis Brouwer
Floris Zwanenburg
NWO Vidi-beurs
George Vosselman
Photogrammetric (Fairchild) Award
Anne Leskens
Twente Water Centre Best PhD paper of the year.
Erik Kemp
Techniekstudent van het Jaar
Rutger Aarden
Winnaar RTL programma 'Weet ik veel'
Erwin Hans
Centrale Onderwijsprijs (Docent van het jaar 2015)
Roos Arends
EULAR Abstract Award Health Professionals in Rheumatology
Dang Anh Nguyet
Marina van Dammebeurs
Berend van Bruijnsvoort
Joost Diepenmaat
Edwin Vlieg
Van den Kroonenbergprijs
Anne Sustronk
Mariël Elshof
Waterbeurs Waterschap Rijn en IJssel
Max Poorthuis
Eremedaille 16th Infantry Association VS en Honorary Member of the Regiment
Detlef Lohse
Extern lid van het Max Planck Instituut voor Dynamica en Zelforganisatie
Bas Borsje
Jeroen Leijten
Julia Mikhal
Aimee Robbins-Van Wynsberghe
NWO Veni-beurs
Victor Reijnders
Martijn Schoot Uiterkamp
Mike Visser
Winnaar internationale wiskundecompetitie AIMMS-MOPTA
Job Quint
Afstudeerprijs BMS
Mariska van Essen
Afstudeerprijs CTW
Sjoerd Geevers
Afstudeerprijs EWI
Babatunde Joseph Fagbohun
Afstudeerprijs ITC
Mirjam Peek
Afstudeerprijs TNW
Jasper Reenalda
Fulbright beurs (research and lecture grant)
Maaike Koenrades
TGS Award 2015
Desirée van Dun
Celeste Wilderom
Best Student Paper Award Operations Management
Martijn Blom
Frederieke van Dixhoorn
Thije Harbers
Evthimios Karaliolios
Martijn Ratering
Chris Vos
CETT-studiebeurs
Rez Kabir
Emerald Citations fo Excellence 2015
Bas Brilman
Alex Wesselink
Innofood Award
Harrie Steffens
Bartie Bruggink
Gerrit Keizer
Marjo Damhuis-Bonnes
Rob van Dijk
Julianapenning
Lotte Weedage
Student Union Activismeprijs
Ivo ten Brinck
Mart Rozema
Winnaar Tech Meet Food Event 2015
Simone Boerema
Kyra Brouwers
Femke Gouweloos
Frank Halfwerk
Jan Jaap Kempenaar
Marcel Moritz
Nesha Narain
Dave Vogel
Sipke Witting
Beste Universiteitsteam Europees Toernooi voor Dansende Studenten
Lars van der Aa
Julian Biesheuvel
Robin Haandrikman
Coen Hartjes
Fieke Hillerström
Irene van den Hof
Stan Kaal
Mark Laméris
Robin Lohuis
Erwin Mulder
Elise Nannings
Koen Oosterwijk
Maarten van Poppelen
Wouter Pu
Gijs Rolff
Marije Schokkin
Timothy Teoh
Justine Wolters
Jelle Wouda
Technical Innovation Award Bridgestone World Solar Challenge
Maike Brand
Maaike Rump
Topsector Chemie Masterbeurs
Gijs Huisman
Commit/Media Award
Marlies Stuiver
Best Junior Paper Award High Technology Small Firms 2015
Allard Mosk
Fellow van de Optical Society of America
NWO Vici-subsidie
Bob Giesberts
Eerste prijs Beste poster 5th Dutch Bio-Medical Engineering Conference'
Niek Rengers
International Scientific and Technological Cooperation Award of the People's Republic of China
Ali Abbasi
Davood Baratian
Saeed Darabi
Foad Sojoodi Farimani
Sara Mehryar
Navid Shahriari
Henk Zijm Award
Anna Sperotto
Prof. De Winterprijs
Luca Bouwmeester
Carolien Castenmiller
Mylan Heijink
Lieuwe Hendrik Lei
Océ Masterbeurs
Arjen Hoekstra
Water Best Paper Award 2015' Second Prize
Rainer Harms
Tweede prijs BDO Teaching Excellence Award 2015 (IBA Module 'Innovation & Entrepreneurship')