Refinitiv heeft onlangs LSEG Workspace voor de financiƫle gemeenschap gelanceerd, een workflowoplossing van de volgende generatie die speciaal is ontworpen om onze klanten te ondersteunen. Het nieuwste platform biedt gebruikers een op maat gemaakte en interactieve ervaring vanaf elk apparaat, of het nu een webbrowser, mobiele telefoon of desktop is.
LSEG Workspace geeft toegang tot de breedste en diepste dekking van financiƫle gegevens, nieuws, analyses en productiviteitstools - in de meest gebruiksvriendelijke vorm.
LSEG Workspace is ontworpen om uw unieke workflows te ondersteunen in verschillende rollen: vermogensbeheer, research analist, portefeuillemanager, investment banker, handelaar of financieel ontwikkelaar.
Om ervoor te zorgen dat onze klanten meer waarde halen uit ons nieuwe platform, moedigen we elke klant aan om zijn huidige Refinitiv Eikon-variant(en) te upgraden naar de overeenkomstige LSEG Workspace-variant(en).
Refinitiv Eikon zal vanaf 31 januari 2025 niet langer beschikbaar zijn.
Aan de manier van werken verandert niets, de inloggegevens blijven hetzelfde en de EIKON website wordt automatisch doorgestuurd naar de nieuwe Workspace omgeving. Op dit moment zijn we nog bezig met het overzetten van het UT account naar het nieuwe platform, daarom zou het kunnen dat de directe link nog niet werkt. Het kan een paar dagen duren voordat alles naar behoren werkt. Daarna is de nieuwe omgeving te bereiken via deze link: https://workspace.refinitiv.com/web
Onze excuses voor het ongemak dat dit mogelijk veroorzaakt.
Neem contact met ons op als je vragen hebt: infospecs-bms@utwente.nl