Data en kosten

Startdata en Locatie

In 10 dagen word je klaargestoomd tot 'toekomstbestendige publieke manager'. Jouw eigen praktijksituatie staat als casus centraal:De Masterclass HR & De Publieke Manager vindt de eerste 2 dagen plaats op de campus van de Universiteit Twente, in het U-Park Hotel. De overige 8 dagen vinden plaats in La Vie, Utrecht.

OpleidingStartdatum
Masterclass HR & De Publieke Manager11 september 2025

De opleiding kan ook incompany worden aangeboden. In dat geval kan de course op de door jou gewenste onderdelen worden uitgebreid of ingekort. Opleidingsdata kunnen in overleg worden vastgesteld en de studielocatie is binnen je eigen organisatie of op een zelf te bepalen locatie.

Kosten 

De kosten voor de Masterclass HR & De Publieke Manager omvatten:

*Hard-copy boek(en) zijn niet inbegrepen. Kosten hiervoor komen voor eigen rekening.

De totale investering voor de Masterclass 21e eeuw Publieke Manager bedraagt €4.750,- opleidingskosten plus €750,- arrangementskosten. Deze masterclass is vrijgesteld van BTW.

Chat offline (info)
Om deze functionaliteit te gebruiken:
Accepteer cookies