Gegevens leden faculteitsraad TNW 2016-2017

 

Logo van de Faculteitsraad

 

Personeelsleden

Studentleden

 

 

Kerensa Broersen (NBP)

k.broersen@utwente.nl

ZH155

Tel 3655

Kerensa Broersen

Sanne Bentum (B-GZW)

s.b.bentum@student.utwente.nl

Foto van Sanne Bentum

Thomas Brouwer (SPT)

t.brouwer@utwente.nl

CMe240

Tel 5573

Foto van Thomas Brouwer

Renée Geraats (B-TG)

r.m.geraats@student.utwente.nl

Vice-voorzitter

Foto van Renée Geraats

Bert Geerdink (CPM)

b.geerdink@tnw.utwente.nl

ME 352

Tel 4217

Bert Geerdink

Elise de Groote (B–AT)

e.c.degroote@student.utwente.nl

Foto van Elise de Groote

Herman Offerhaus (OS)

h.l.offerhaus@utwente.nl

CR 4607

Tel 1097

Voorzitter:

Herman Offerhaus

Bram ter Huurne (B–TN)

b.terhuurne@student.utwente.nl

Foto van Bram ter Huurne

James Seddon (NI)

j.r.t.seddon@utwente.nl

CR4417

Tel 2664

Foto van James Seddon

Ben Sawaryn (B–BMT)

b.sawaryn@student.utwente.nl

Foto van Ben Sawaryn

Ingrid Svensson (MCBP)

I.Svensson-stegeman@utwente.nl

CR4439

Tel 5220

Foto van Ingrid Svensson

Koen van der Sluijs (B–TG)

k.m.vandersluijs@student.utwente.nl

Secretaris

Foto van Koen van der Sluijs

 

 

Thomas Remmerts (B–ST)

t.remmerts@student.utwente.nl

Foto van Thomas Remmerts