Gegevens leden faculteitsraad TNW 2015-2016

 

Logo van de Faculteitsraad

 

Personeelsleden

Studentleden

 

 

Kerensa Broersen (NBP)

k.broersen@utwente.nl

ZH155

Tel 3655

Kerensa Broersen

Sanne Bentum (B-GZW)

s.b.bentum@student.utwente.nl

Foto van Sanne Bentum

Thomas Brouwer (SPT)

t.brouwer@utwente.nl

CMe240

Tel 5573

Thomas Brouwer

Rianne Bulthuis (B-BMT)

r.f.g.bulthuis@student.utwente.nl

Foto van Rianne Bulthuis

Bert Geerdink (CPM)

b.geerdink@tnw.utwente.nl

ME 352

Tel 4217

Bert Geerdink

Renée Geraats (B-TG)

r.m.geraats@student.utwente.nl

Foto van Renée Geraats

Herman Offerhaus (OS)

h.l.offerhaus@utwente.nl

CR 4607

Tel 1097

Voorzitter:

Herman Offerhaus

Nik Huisintveld (M-BME)

n.huisintveld@student.utwente.nl

Vice-voorzitter

Nik Huisintveld

James Seddon (NI)

j.r.t.seddon@utwente.nl

CR4417

Tel 2664

Foto van James Seddon

Ruben Menke (M-ChE)

r.menke@student.utwente.nl

Secretaris

Foto van Ruben Menke

Ingrid Svensson (MCBP)

I.Svensson-stegeman@utwente.nl

CR4439

Tel 5220

Foto van Ingrid Svensson

Constantijn Rip (B-ST)

c.h.rip@student.utwente.nl

Plv. Vice-voorzitter

Foto van Constantijn Rip

 

 

Patrick Ruitenberg (B-TG)

p.l.ruitenberg@student.utwente.nl

Foto van Patrick Ruitenberg