Opleidingscommissie TNW-ST

Opleidingscommissie

Voorzitter / Chair:


Dr.ir. B. Schuur

b.schuur@utwente.nl



Leden / Members:


Dr.ir. R.G.H. Lammertink

r.g.h.lammertink@utwente.nl

Dr. ir. B. Schuur

b.schuur@utwente.nl

Dr. ir. M. Huijben

m.huijben@utwente.nl

Prof. dr. ir. P. Jonkheijm

p.jonkheijm@utwente.nl



Studentleden / Student members:


Noor van de Beek

n.vandebeek@student.utwente.nl

Thije Harbers

t.j.m.harbers@student.utwente.nl

Rens Horst

r.j.horst@student.utwente.nl

Rick Driessen

r.t.driessen@student.utwente.nl



Adviseurs / Advisors:


Opleidingsdirecteur: Dr.ir. Ben Betlem

b.h.l.betlem@utwente.nl

Opleidingscoördinator ST: Marijke Stehouwer, MA

m.a.stehouwer@utwente.nl

Kwaliteitszorg: Drs. Henk van den Hengel

h.j.vandenhengel@utwente.nl

Studentbegeleider: Marijke Stehouwer, MA

m.a.stehouwer@utwente.nl