Universiteitsfonds Twente
Uw gift telt, elk jaar weer!

Het alumnibureau initieert, coördineert, ondersteunt en operationaliseert het alumnibeleid van de Universiteit Twente, haar faculteiten en haar alumniverenigingen- en kringen.

Organisatie

Het alumnibureau is samen met de directie van het Universiteitsfonds Twente ondergebracht bij het Alumni & Development Office van de Universiteit Twente.

Alumnibureau


Karin Lienesch - Flonk
Alumni medewerker
053 489 2104
K.Flonk@utwente.nl

Jorien Terlouw
Alumni coördinator
053 489 3265
J.Terlouw@utwente.nl

Alumni & Development office


Maurice Essers
Manager Alumni & Development Office / Directeur UFonds
053 489 3993
M.L.G.Essers@utwente.nl

Joe Laufer
Relatiemanager Alumni
053 489 4706
J.Laufer@utwente.nl

Alfred Stobbelaar
Fondsenwerver
053 489 8057
A.Stobbelaar@utwente.nl

Contact

Spiegel, kamer 319
053 489 2104
alumni@utwente.nl                                      

Postbus 217
7500 AE Enschede

Drienerlolaan 5
7522 NB Enschede           

De veel gestelde vragen zijn in FAQ geplaatst. Wellicht vind je hier je antwoord. Zo niet, neem dan contact met ons op!