HomeOnderwijsStudent Services/ContactNieuws & eventsNieuws voor studentenMeld je aan voor een trainingssessie van Crowdtech!

Meld je aan voor een trainingssessie van Crowdtech! Crowdtech Survey: vanaf september dé centrale surveytool van de UT

Crowdtech Survey: vanaf september dé centrale surveytool van de UT
Vanaf september 2025 gebruikt de hele UT één centrale tool voor het maken en versturen van vragenlijsten: Crowdtech Survey. Hiermee vervangen we versnipperde oplossingen zoals Qualtrics, Evasys, LimeSurvey en Maptionnaire voor één veilige en centraal ondersteunde tool voor zowel studenten als medewerkers. 

Crowdtech Survey ondersteunt onderwijs, onderzoek én dienstverlening, en sluit aan bij de strategische lijn van de UT: meer uniformiteit, samenwerking en kwaliteit in hoe we werken. 

Trainingen en ondersteuning 
Wil je goed voorbereid aan de slag? Sluit dan aan bij een van de komende trainingen: 

  • Advanced User Training (EN)  
    Voor wie zich wil verdiepen in de mogelijkheden van CrowdTech.
    📅 13 augustus 2025 | 🕚 13.00 – 16.00 uur | 📍 Ravelijn 2231 
  • Advanced User Training (NL)
    Voor wie zich wil verdiepen in de mogelijkheden van CrowdTech.
    📅 14 augustus 2025 | 🕚 09.00 – 12.00 uur | 📍 Ravelijn 2231  
     
  • Ondersteuning: Langlopende onderzoeken (NL)  
    Specifiek voor enquêtes over langere tijd.  
    📅 26 augustus 2025 | | 🕚 09:30 – 12.00 uur | 📍 Hal B 2A
  • Ondersteuning: Langlopende onderzoeken (EN)
    Specifiek voor enquêtes over langere tijd.  
    📅 03 september 2025 | | 🕚 09:30 – 12.00 uur | 📍 Citadel T300 

Voor de training “Ondersteuning: Langlopende onderzoeken” nodigen we je uit om jouw vragenlijst vooraf met ons te delen via de upload mogelijkheid in de aanmeldlink. 

Ondersteuning bij langlopende onderzoeken
Tijdens deze hands-on sessie wordt uitgelegd hoe je jouw vragenlijst in Crowdtech kunt invoeren. De trainers van Crowdtech demonstreren de invoer van complexe vragen; eenvoudige vragen kun je zelf, onder hun begeleiding, invoeren. Een mooie kans om in beperkte tijd jouw vragenlijst over te zetten naar het nieuwe systeem. Deze sessie is bedoeld voor iedereen die periodiek herhaalde vragenlijsten invoert – niet alleen voor onderzoekers. 

Aanmelden voor een training
➡️ Aanmelden kan via deze link

Meer informatie
Alle updates en aankomende trainingsdata vind je op: 
🔗 www.utwente.nl/surveys 

Zelf aan de slag? Bekijk de handleidingen op: 
🔗 guide.crowdtech.com 

Samen bouwen we aan één UT-brede manier van enquêteren 
Met Crowdtech Survey maken we dataverzameling slimmer, veiliger en efficiënter – voor iedereen aan de UT. 

Heb je vragen voor Functioneel Beheer?
Mail dan naar: survey-support@utwente.nl