Startdata & Locatie
De Summer Course Risicoleiderschap is een tweedaags seminar (inclusief overnachting) op de campus van de Universiteit Twente in Enschede.
De opleiding kan ook incompany worden aangeboden. In dat geval kan de course op de door jou gewenste onderdelen worden uitgebreid of ingekort. Opleidingsdata kunnen in overleg worden vastgesteld en de studielocatie is binnen jouw eigen organisatie of op een zelf te bepalen locatie
Kosten
De kosten voor de Summer Course Risicoleiderschap omvatten:
- opleidingskosten, waarin begrepen alle colleges, alle literatuur, toegang tot de digitale leeromgeving van de Universiteit Twente
- arrangementskosten, waarin begrepen verblijfs- en overnachtingskosten, twee lunches, een ontbijt en een diner.
- een exemplaar van het boek Risicoleiderschap: Doelgericht omgaan met onzekerheden.
De totale investering voor de tweedaagse summer course Risicoleiderschap bedraagt €1550,-. Deze summer course is vrijgesteld van BTW. Voor leden van PRIMO en het Genootschap voor Risicomanagement en de alumni van de Master Risicomanagement en de Master Public Management bedragen de kosten €1250,-. Leden en alumni kunnen hier de kortingscode aanvragen!