Formatief handelen en differentiëren

Nieuwe ideeën opdoen voor formatief handelen en differentiëren in het klaslokaal.

Op basis van bevindingen uit verschillende onderzoekstrajecten ontwikkelen wij ons aanbod op formatief handelen en differentiëren (Adaptief onderwijs) verder. Afgeronde onderzoeksprojecten:

Pro-U Experts

Pro-U Activiteiten

Op dit moment werken wij aan een train-de-trainer aanbod op het gebied van formatief handelen en differentiëren (Adaptief onderwijs) voor teacher leaders. Na evaluatie presenteren wij de mogelijkheden op deze website.

Mocht u vragen of opmerkingen hebben, dan horen wij dit graag. Heeft u andere vragen ideeën of suggesties voor het aanbod? Neem dan contact met ons op via pro-u@utwente.nl.

Maatwerk

Heb je als school, schoolleider of docent(groep) een specifieke ontwikkelbehoefte? Dan kijken we graag samen welke expertise en aanpak het beste bij jullie vraag passen. In overleg met de school ontwikkelt en verzorgt Pro-U een maatwerkactiviteit of -traject.

Zo kunnen we bijvoorbeeld een workshop over een specifiek onderwerp verzorgen tijdens een studiedag, of meerdere sessies organiseren die bijdragen aan onderwijsontwikkeling binnen de school. Ook kun je met UT-experts sparren over een bepaald thema. Een UT-expert kan hiervoor voor een afgesproken aantal uren worden ingezet.

Heb je interesse in maatwerk, of heb je vragen, ideeën of suggesties voor ons aanbod? Neem dan contact met ons op via pro-u@utwente.nl. We bespreken graag vrijblijvend je vraag en kijken samen naar de mogelijkheden.