Organisatie & contact

Bestuur & Organisatie

Bestuur en Organisatie

Informatie over de samenstelling en contactgegevens van het Faculteitsbestuur en opleidingsdirecteuren van de faculteit TNW is hier beschikbaar.

Faculteitsbestuur Faculteit TNW

Het Faculteitsbestuur van de Faculteit Technische Natuurwetenschappen bestaat uit:


Secretariaat:  

Mevr. A. Kolhoop (Anneke)

Email: bfd-tnw@utwente.nl

Tel:+31-53-489 3068


Decaan

Prof.dr.ir. J.W.M. Hilgenkamp (Hans)
E-mail: j.w.m.hilgenkamp@utwente.nl
Tel.: +31 53 489 3068
Kamer: Carré 3033

Portefeuillehouder Onderzoek 

Prof.dr.ir. W. Steenbergen (Wiendelt)
E-mail: w.steenbergen@utwente.nl
Tel.: +31 53 489 3160

Portefeuillehouder Onderwijs


Prof.dr.ir. N.E. Benes (Nieck)

E-mail: n.e.benes@utwente.nl

Tel.: +31 53 489 4288



Portefeuillehouder Bedrijfsvoering

Dr. C.H.G. Schoonheijt-oude Veldhuis (Christy)
E-mail: c.h.g.schoonheijt-oudeveldhuis@utwente.nl
Tel.: +31 53 489 1109

 

Opleidingsdirecteuren Faculteit TNW

Opleidingsdirecteur Biomedische Technologie (BMT),
Opleidingsdirecteur Technische Geneeskunde (TG) en
Opleidingsdirecteur Gezondheidswetenschappen (GZW)

Dr. H.A.T. Miedema
E-mail:
BMT: BMT-opleidingsdirecteur@tnw.utwente.nl
TG: TG-opleidingsdirecteur@tnw.utwente.nl
Telefoon
BMT:  +31 53 489 4689
TG:     +31 53 489 2935

Secretariaat:
Mevr. A. de Boer
E-mail: a.deboer-1@utwente.nl
Telefoon: +31 53 489 3261

Opleidingsdirecteur Technische Natuurkunde

Dr. E.S. Kooij
E-mail: e.s.kooij@utwente.nl
Telefoon: +31 53 489 3106

Secretariaat:
Mevr. J.E. Overberg-de Fretes
E-mail: j.e.defretes@utwente.nlTelefoon: +31 53 489 3131

Opleidingsdirecteur Chemische Technologie / Nanotechnologie

Dr.ir. B.H.L. Betlem
E-mail: b.h.l.betlem@utwente.nl
Telefoon: +31 53 489 3043

Secretariaat:
Mevr. M.C. van der Meer-Slotman
E-mail: m.c.vandermeer@utwente.nl
Telefoon: +31 53 489 2901


Opleidingsdirecteur Advanced Technology

Dr.ir. H. Wormeester
E-mail: h.wormeester@utwente.nl
Telefoon: +31 53 489 6812


Secretariaat:
Mevr. M.C. van der Meer-Slotman
E-mail: m.c.vandermeer@utwente.nl
Telefoon: +31 53 489 2901

Ondersteunende Diensten