
Je bent van harte welkom bij IWC-HTS 2026, een internationale workshop gewijd aan hogetemperatuursupergeleidende systemen (HTS) en de technologieën die deze mogelijk maken.
Voortbouwend op het succes van eerdere HTS- en cryogenicaworkshops markeert IWC-HTS 2026 een belangrijke stap voorwaarts door de reikwijdte te verbreden van uitsluitend koeltechnologieën naar het volledige systeemperspectief van HTS-toepassingen. De workshop biedt een platform voor het bespreken van recente ontwikkelingen, opkomende uitdagingen en toekomstige richtingen op gebieden zoals supergeleidende motoren, fusietechnologie, grootschalige wetenschappelijke infrastructuur, energiesystemen, kabeltechnologie, medische toepassingen en HTS-beveiliging en -bescherming.
Gelegen op de groene campus van de Universiteit Twente biedt de locatie een unieke combinatie van geavanceerde onderzoeksfaciliteiten en een rustige, inspirerende omgeving. De campus beschikt over moderne conferentieruimtes, ontmoetingsplekken voor netwerken en een levendige academische sfeer die samenwerking en kennisuitwisseling stimuleert.
Wij kijken ernaar uit je in Enschede te mogen verwelkomen en samen een boeiende en succesvolle workshop te beleven.
Meer informatie: www.hts2026.com
Workshop voorzitters:
Dr. P. Borges de Sousa (CERN) & Prof. S. Vanapalli (University of Twente)
Meer events
vr 11 sep 2026 12:30 - 14:00Promotie Duarte Ferreira Gonçalves Da Rocha | Marangoni flows in evaporating droplets and gradient fields
vr 11 sep 2026 14:30 - 16:00Promotie Karin Olthof | Image-guided navigation in liver surgery
di 15 sep 2026 14:30 - 16:00Promotie Anusha Moses | Treat-to-Target in Gout: Clinical Outcomes, Patient-Reported Outcomes and Cost-Effectiveness
do 17 sep 2026 14:00 - 15:00Webinar: introductie Systems Engineering
vr 18 sep 2026 19:30 - 22:00Gezondheidswetenschappen Alumni Café 2026