Organisatie

Onderwijs Kwaliteit Commissie TN/APH

Als onderdeel van de totale kwaliteitszorg binnen TN is de OKC-TN (Onderwijskwaliteitcommissie) verantwoordelijk voor de uitvoering van de evaluatie in de bacheloropleiding. Dat gebeurt door panelgesprekken met groepen studenten, web-evaluaties en gesprekken met studenten en docenten (de docentpanelgesprekken). Samenvattingen van webevaluaties, resultatenoverzichten en evaluatierapporten worden gepubliceerd op de Blackboardsite Kwaliteitszorg en evaluatie TN. Die site is toegankelijk voor alle bachelor- en masterstudenten en alle docenten die bij de opleiding betrokken zijn.

Als je meer wilt weten over de OKC, de wijze van evalueren, of wellicht een bijdrage wilt leveren aan het evaluatieproces, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen. Het contactadres is: kwaliteitszorg@tnw.utwente.nl 

De commissie bestaat per september 2018 uit de volgende mensen:

Voorzitter:


Drs. Henk van den Hengel

h.j.vandenhengel@utwente.nl

Studentleden:


Daan Bossink

d.t.j.bossink@student.utwente.nl

Sofie Kölling 

s.kolling@student.utwente.nl

Tjerk Reintsema 

t.s.reintsema@student.utwente.nl

Jardi Timmerhuis

j.timmerhuis@student.utwente.nl

Kevin Vonk

k.vonk@student.utwente.nl

Ramon Waninge 

r.waninge@student.utwente.nl