I LOVE ME(N)!
Het is niet gemakkelijk om vandaag de dag van mannen te houden. Nog moeilijker is het om dat hardop toe te geven. Maar Dorelia doet het. In haar voorstelling I LOVE ME(N)gaat ze samen met het publiek op een zoektocht naar radicale authenticiteit. Ze is brutaal, nieuwsgierig en ja, ook sexy. Dat laatste is niet het belangrijkst, maar wel waar. Want Dorelia liegt niet.
Verwacht een voorstelling die tot de kern wil komen van haar liefde voor de man — niet één man, maar het archetype van. Ze zingt, danst, vertelt en bevraagt wat het betekent om naar de liefde van een man te verlangen. En waarom ze juist die liefde zo nodig heeft.
‘Men wordt niet als vrouw geboren, men wordt tot vrouw gemaakt’ schreef Simone de Beauvoir. Wat betekent het om een vrouw te zijn, een vrouw te spelen, en waar vervaagt de grens tussen die twee. Dorelia laat zich inspireren door grote denkers zoals: De Beauvoir, Butler en Beyoncé om dichter bij de kern te komen. Ze keert terug naar haar verleden en neemt het publiek mee, man voor man, stap voor stap, langs de verhalen die haar hebben gevormd tot wie ze speelt… euh is.
Over Dorelia Schraven
Dorelia Schraven is een actrice, theatermaker en zangeres uit Amsterdam-Zuidoost. Ze studeert dit jaar af aan de dramaopleiding van KASK & Conservatorium in Gent. Met haar werk zoekt ze voortdurend de grenzen op tussen fictie en realiteit. Ze bewandelt de dunne lijn tussen oprechtheid en ironie, enn gebruikt humor om kwetsbaarheid bespreekbaar te maken. Ze wil niet in één hokje geplaatst worden. Als maker brengt ze alles wat haar beweegt en inspireert samen in zang, kleinkunst en fysiek theater. Dorelia ziet het podium als een plek waar spel en werkelijkheid elkaar mogen raken, uitdagen en verrassen.