dinsdag 3 november 2026 19:30 - 21:00
Iedereen weet dat een goede nachtrust belangrijk is, maar in de praktijk is dat vaak moeilijk te realiseren. Piekeren, examenstress, sociale media, afleidingen te over! Wat kun je doen om sneller in slaap te vallen en dieper te slapen? Psycholoog dr. Ed de Bruin (UT-BMS), gespecialiseerd in de behandeling van slapeloosheid bij jongeren, legt uit hoeveel slaap we nodig hebben en geeft tips en trucs voor een gezondere levensstijl en een betere nachtrust.
Dit programma maakt deel uit van de UT Well-Being Weeks en is een samenwerking met het Student Well-Being Improvement Programme.
Dit programma is in het Engels.
Gratis toegang, reserveren niet mogelijk.
Voor vragen:
P. Verlaan (Pascalle)
Ondersteunend en beheerspersoneel
Vrijhof - Amphitheater
Voeg aan kalender toe
aHGbRdipTzsgMbuxYmdh49124 03/11/2026 19:30 03/11/2026 21:00 Europe/Amsterdam Welterusten! Iedereen weet dat een goede nachtrust belangrijk is, maar in de praktijk is dat vaak moeilijk te realiseren. Piekeren, examenstress, sociale media, afleidingen te over! Wat kun je doen om sneller in slaap te vallen en dieper te slapen? Psycholoog dr. Ed de Bruin (UT-BMS), gespecialiseerd in de behandeling van slapeloosheid bij jongeren, legt uit hoeveel slaap we nodig hebben en geeft tips en trucs voor een gezondere levensstijl en een betere nachtrust.
Vrijhof - Amphitheater false DD/MM/YYYY