UTFaculteitenEEMCSData Science & AI Lab

Data Science & AI Lab

Het Data Science and Artificial Intelligence Lab (DS&AI Lab) van de faculteit EEMCS (Electrical Engineering, Mathematics and Computer Science) brengt externe organisaties in contact met onderzoekers en studenten van de Universiteit Twente.

We voeren kortlopende, verkennende projecten uit waarin studenten en onderzoekers samenwerken aan concrete vraagstukken vanuit het bedrijfsleven en de publieke sector. Deze projecten vormen vaak een eerste stap richting innovatieve oplossingen en stimuleren kennisuitwisseling en samenwerking.

Het DS&AI Lab is onderdeel van een breed onderzoeksnetwerk binnen EEMCS. De activiteiten bestrijken verschillende disciplines en toepassingsgebieden. We gaan graag met je in gesprek over hoe we kunnen bijdragen aan jouw uitdagingen op het gebied van data science en AI, en hoe jouw vragen richting kunnen geven aan toekomstig onderzoek.

Meer informatie vind je op de Engelstalige pagina van het DS&AI Lab.