Kerntraining medezeggenschap voor opleidingscommissies
RESULTAAT
Deelnemers aan deze training leren over de wettelijke rechten en plichten (WHW) en hoe die in de praktijk te brengen zijn als effectief lid van de opleidingscommissie.
We behandelen de governance van de universiteit, wat de rollen zijn van de verschillende medezeggenschapsorganen en welke rol de OC daarbinnen pakt.
We bespreken de rol van de OC rondom de OER en onderwijskwaliteit.
Na het volgen van deze training heb je basiskennis van wat je taken en rechten zijn als OC-lid, waar je over gaat en hoe je kunt bijdragen aan een betere UT.
INHOUD
Instemming, advies en initiatiefrecht
Universitaire governance en de rol van de opleidingscommissie
WHW en universitaire reglementen
Invloed uitoefenen in de medezeggenschap
Alle UT-cursussen worden in het Engels aangeboden. Tenzij alle deelnemers die zich voor de cursus hebben aangemeld Nederlands als moedertaal hebben.
Programme is for
Leden van de opleidingscommissie
Datum
nader te bepalen
Locatie
Online en ntb
Maximaal aantal deelnemers
15
Trainers
Jasper Groen en/of Sophie Koers, Senior Trainers bij TAQT training en advies
Inschrijven is op dit moment helaas niet mogelijk. Meld je aan voor een 'course alert' en ontvang een e-mail zodra er nieuwe data zijn of er een plaats vrij komt.