Padel, beginners

PADEL: DE PERFECTE MIX

Padel is een van de snelst groeiende en meest populaire nieuwe sporten in Nederland. Padel wordt gespeeld met 4 personen op een padelveld dat omringd is door glazen wanden. De sport is makkelijk om mee te beginnen en met onze cursus van 8 of 10 weken leer je de basis van padel. Je ontwikkelt je vaardigheden en verbetert jezelf gaandeweg.

Bekijk deze Youtube‑video om te zien hoe een padelwedstrijd wordt gespeeld.

Je hebt weinig tot geen ervaring met padel. Je moet de basisslagen, spelregels en het ontwikkelen van zowel aanvallende als verdedigende strategieën nog leren vanaf de basis. Als je nog nooit een les hebt gevolgd en onbekend bent met padelslagen zoals de forehand, backhand, service, lob, bandeja, vibora, chiquita en smash, of als je de regels en het gebruik van de wanden nog niet kent, en weinig tot geen ervaring hebt met wedstrijdsituaties waarin techniek en tactiek cruciaal zijn voor zowel aanval als verdediging, dan is dit de juiste cursus voor jou.

Na de eerste of tweede training beoordelen de trainers of je het juiste niveau hebt voor deze cursus. Zij kunnen bepalen dat je moet worden overgeplaatst naar een andere cursus die beter aansluit bij jouw niveau. Het is belangrijk dat je je inschrijft voor de cursus die past bij jouw niveau, omdat overstappen niet altijd mogelijk is (de andere cursus kan al vol zitten).

Opmerking: Deze cursus is alleen voor medewerkers en studenten met een geldige Union-/Campuscard

Meer informatie: backoffice-sports@utwente.nl

Registration
Register here
Schrijf in voor:
Padel, beginners
Course alert
Inschrijven is op dit moment helaas niet mogelijk. Meld je aan voor een 'course alert' en ontvang een e-mail zodra er nieuwe data zijn of er een plaats vrij komt.