Vragen

Heb je vragen? Dan helpen we je graag!

Catering en banqueting team:
banqueting@utwente.nl, 06 18 41 43 31
NB; bekijk ook eens de banquetingmap.

Eveline Kuypers (UT-gerelateerde vragen)
e.e.kuypers@utwente.nl

Contact kantines

Kantine Waaier: 053 489 3808   | kantine-waaier@utwente.nl  | Hallenweg 21, 7522 NH, Enschede

Kantine Vrijhof: 053 489 2380  | kantine-vrijhof@utwente.nl  |  De Veldmaat 5, 7522 NM, Enschede

Kantine Spiegel:  053 489 2381   | kantine-spiegel@utwente.nl Drienerlolaan 5, 7522 NB, Enschede

Kantine Horst: 053 489 2386   | kantine-horst@utwente.nl  | Horst 2, 7522 LW, Enschede

Kantine Ravelijn: 053 489 2544   | kantine-ravelijn@utwente.nl | Hallenweg 17, 7522 NH, Enschede

Feedback

Natuurlijk staan we ook open voor jouw ideeën, suggesties, klachten én complimenten. We horen graag van je via dit feedbackformulier