Admission Office / Centrale Studentenadministratie

This website is primarily intended for UT employees. Students can contact Student Services

CSA

Roepnaam

Achternaam

Email

Telefoon

Aanwezig op

Kamer Vrijhof

Hoofd CSA

Simone

Oolhorst




2121

ma, di,

do, vr ,


237


Coördinator

Kitty

Ros

k.m.ros@utwente.nl

4039

ma, di, wo, do, vr

240


Examenbureau/Uit-schrijvingen

Alle faculteiten m.u.v. EWI

Maaike

Barneveld-Wissink

m.barneveld@utwente.nl


1173

ma, di en do tot 14.00 uur

vr hele dag

240


Key User Osiris/Studielink

Inez

Bourgonje

i.b.h.bourgonje@utwente.nl

1174

ma, di, do

240


OJ inschrijvingen

(oudere jaars)

Martina

Overdulve

m.m.j.overdulve@utwente.nl

1175

ma, di, wo, do

240


Financiën/Key User Studielink

Noortje

Reinerink-Kistemaker

n.kistemaker@utwente.nl

4208

ma, di, do, vr

240








EJ en NRS inschrijvingen

(eerste jaars en niet regulier)

Examenbureau EWI

Ellen

Luchies

e.luchies@utwente.nl

1171

di, wo, do, vr

240


AO

Roepnaam

Achternaam

Email

Telefoon

Aanwezig op

Kamer Vrijhof

Hoofd AO

Simone

Oolhorst

s.d.e.oolhorst@utwente.nl


2121

ma, di, do, vr


237

Coördinator//keyuser

Adelien

Heutink

a.f.heutink@utwente.nl

2937

ma, di, wo, do, vr

08.30-17.00 uur

239A








(pre)Masters BMS en CTW

Claudia

Oude Munnink-

Bakker

c.bakker@utwente.nl


1189

di, do 08.00-14.30,

wo 08.00-11.30

vr 08.00-16.30

236

(pre)Masters BMS en CTW

Marloes

Castañeda Schlie

m.g.m.castanedaschlie@utwente.nl

1183

ma di, do

08.00-16.30

236

(pre)Masters EWI & TNW

Dian Douma

Dian Douma

d.douma@utwente.nl

2120

Ma-vrij hele dag

236








Bachelors Atlas, CW, EPA, GZW, IBA, Psy, TBK en TG

Janny

Averesch

j.averesch@utwente.nl

4317

ma, di, do 08.00-16.30

wo 08.00-12.30

238

Bachelors AT, BIT, BMT, Create, EE, IO,

ST, TN, TI, TW en WB

Colloq. Doctum ,


Frances

Leusink

f.m.leusink@utwente.nl

4358

ma, di, wo, do, vr

08.30-17.00

238

Admission Officer

Jasmijn

Ritmeester

j.ritmeester@utwente.nl

8921

ma, di, do 08.30-17.00


238








Administratieve

ondersteuning

Carola

Scholten

c.p.m.scholten@utwente.nl

3087

ma, di, do, vr 08.30-12.30

wo 08.00-16.30


239A