Vakgroep Communicatiewetenschap

Medewerkers vakgroep Communicatiewetenschap

Hoogleraren

Jong, de Prof.dr. M.D.T. (Menno)
Vakgroepshoofd
Hoogleraar Communicatiewetenschap
Editor-in-chief Technical Communication

Aanwezig op: Ma/Di/Wo/Do/Vr
Gebouw: Cubicus, kamer C 201 
Telefoon: 053 – 489 6121 / 053 – 489 3299 (secretaresse)
E-mail: m.d.t.dejong@utwente.nl


Dijk, van Prof.dr. J.A.G.M. (Jan)
Hoogleraar

Aanwezig: Ma/Di/Do
Gebouw: Cubicus, kamer C 231
Telefoon: 053 – 489 3286 / 053 – 489 3299 (secretaresse)
E-mail: jan.vandijk@utwente.nl
persoonlijke pagina (engelstalig)


foto volgt nog

Ebbers, Prof.dr. W.E. (Wolfgang)

Gebouw: Cubicus kamer C229
Telefoon: 053 - 489 4199
e-mail: w.e.ebbers@utwente.nl



Pruyn, Prof.dr. A.T.H. (Ad)
Hoogleraar

Aanwezig: Ma/Di/Wo/Vr
Gebouw: Cubicus, kamer C 202
Telefoon: 053 – 489 2769 / 053 – 489 3299 (secretaresse)
e-mail: a.t.h.pruyn@utwente.nl


Secretariaat en ondersteunende dienst

G.F.P. Teppich (Pauline)
secretariaat

Aanwezig (in principe): 08.00 – 12.00 en van 13.00 – 17.00 uur
Gebouw: Cubicus, kamer C217
Telefoon: 053 – 489 3299
e-mail: pauline.teppich@utwente.nl

Tempelman, Drs. M.H. (Mark)
Stagedocent BA-CW en BA-MA afstudeercoördinator

Aanwezig op: Ma/Di/Wo/Do/Vr
Gebouw: Cubicus, kamer C 216
Telefoon: 053 – 489 6133 / 053 – 489 3299 (secretaresse)
e-mail: m.h.tempelman@utwente.nl

Universitair docenten

Beldad, Dr. A. (Ardion)
Universitair Docent

Aanwezig op: Ma/Di/Wo/Do/Vr
Gebouw: Cubicus, kamer C 218
Telefoon: 053 – 489 2322 / 053 – 489 3287 (secretaresse)
e-mail: a.d.beldad@utwente.nl


Deursen, van Dr. A.J.A.M. (Alexander)
Universitair Hoofddocent

Gebouw: Cubicus, kamer C 215
Telefoon: 053 – 489 6102 / 053 – 489 3299 (secretaresse)
e-maila.j.a.m.vandeursen@utwente.nl
Websitehttp://www.alexandervandeursen.nl


Fenko, Dr. A. (Anna)
Universitair docent

Aanwezig: Ma/Di/Wo/Do/Vr
Gebouw: Cubicus, kamer C 209
Telefoon: 053 – 489 2157 / 053 – 489 3299 (secretaresse)
e-mail: a.fenko@utwente.nl

Galetzka, Dr. M. (Mirjam)
Universitair Docent

Gebouw: Cubicus, kamer C 206
Telefoon: 053 – 489 3329 / 053 – 489 3299 (secretaresse)
e-mail: m.galetzka@utwente.nl

Gosselt, Dr. J.F. (Jordy)
Universitair Docent

Aanwezig op: Ma/Di/Wo/Do/Vr
Gebouw: Cubicus, kamer C215
Telefoon: 053 – 489 6130 / 053 – 489 3299 (secretaresse)
e-mail: j.f.gosselt@utwente.nl

Hoof, van Dr. J.J. (Joris)
Universitair docent

Werkdagen: Ma/Di/Do/Vr
Gebouw: Cubicus, kamer C203
Telefoon: 053 – 489 6131/ 053 – 489 3299 (secretaresse)
E-mail: j.j.vanhoof@utwente.nl
Internet: www.leeftijdsgrens.com

Janssen, Dr. S. (Suzanne)
Universitair Docent

Aanwezig op: Ma/Di/Wo/Do/Vr
Gebouw: Cubicus, kamer C 204
Telefoon: 06 - 1348 9773 / 053 – 489 3299 (secretaresse)
e-mail: s.janssen@utwente.nl

Karreman, Dr. J. (Joyce)
Universitair docent

Aanwezig op: Ma/Di/Wo/Do/Vr
Gebouw: Cubicus, kamer C 229
Telefoon: 053 – 489 3312 / 053 – 489 3299 (secretaresse)
e-mail: j.karreman@utwente.nl

Rompay, van Dr. T.J.L. (Thomas)
Universitair docent

Aanwezig: Ma/Di/Wo/Do/Vr
Gebouw: Cubicus, kamer C 208
Telefoon: 053 – 489 3607 / 053 – 489 3299 (secretaresse)
e-mail: t.j.l.vanrompay@utwente.nl

Vuuren, van Dr. H.A. (Mark)
Universitair Hoofddocent

Aanwezig op: Di/Wo/Do/Vr
Gebouw: Cubicus, kamer C205
Telefoon: 053 – 489 6073 / 053 – 489 3299 (secretaresse)
e-mail: h.a.vanvuuren@utwente.nl

Vries, de Dr. S.A. (Sjoerd)
Universitair docent

Gebouw: Cubicus, kamer C 225 A
Telefoon: +31 6 47274565 / 053 – 489 3299 (secretaresse)
e-mail: sjoerd.devries@utwente.nl
URL: http://www.cfes.nl

Docenten


Haaksma, T.R. (Tim) Msc
Docent

Aanwezig op: Ma/Di/Do/Vr
Gebouw: Cubicus, kamer C212/C213
Telefoon: 053 – 489 5474 / 053 – 489 3299 (secretaresse)
e-mail: t.r.haaksma@utwente.nl


Jansma, S.R. (Sikke) Msc
Docent

Aanwezig op: Ma/Di/Wo/Do/Vr
Gebouw: Cubicus, kamer C 212/C213
Telefoon: 053 – 489 3299 (secretaresse)
e-mail: s.r.jansma@utwente.nl


Pothof, S.J. (Silvie) MSc
Docent

Aanwezig op: Ma/Di/Wo/Do/Vr
Gebouw: Cubicus, kamer C 213
Telefoon: 053 – 489 2883 / 053 – 489 3299 (secretaresse)
e-mail: s.j.pothof@utwente.nl


Tollenaar, Drs. W.B. (Wendy)
Docent

Aanwezig op: Ma/Di/Wo ocht/Do
Gebouw: Cubicus, kamer C 213
Telefoon: 053 – 489 2448 / 053 – 489 3299 (secretaresse)
e-mail: w.b.tollenaar@utwente.nl


Verheggen, M.J.M.F. (Mirjam) MSc
Docent

Gebouw: Cubicus, kamer C 213
Telefoon: 053 – 489 2219 / 053 – 489 3299 (secretaresse)
e-mail: m.j.m.f.verheggen@utwente.nl

Onderzoekers

Li, Q. (Qian) Msc
Onderzoeker

Aanwezig op: Ma/Di/Wo/Do/Vr
Gebouw: Cubicus, kamer C207
Telefoon: 053 – 489 5483 / 06 - 8294 7668 / 053 – 489 3299 (secretaresse)
E-Mail: q.li@utwente.nl

Nyemera, B.W. (Winnie) MSc
Onderzoeker

Telefoon: 053 – 489 3007
e-mail: bwnyemera@gmail.com

M.M.A. de Graaf, Maartje, MSc
Postdoctoraal onderzoeker

Aanwezig: Ma/Di/Wo/Do/Vr
Gebouw: Cubicus, kamer C219
Telefoon: 06 - 8322 5064 / 053 - 489 3299 (secretaresse)
e-mail: maartje.degraaf@utwente.nl

foto volgt nog 

Zhang, (S.) Shu, MsC. 
onderzoeker

Aanwezig: Ma/Di/Wo/Do/Vr
Gebouw: Cubicus, kamer C222
Telefoon:  053 - 489 3299 (secretaresse)
e-mail:s.zhang-1@utwente.nl


Promovendi


Barth, S. (Susanne) MSc
Promovenda

Aanwezig:  
Di/Wo - Cubicus, kamer C 212
Do/Vr - Zilverling, kamer Z4039

Telefoon: 053 – 489 2997 / 053 – 489 3299 (secr.CW) / 053 – 489 3776 (secr. EWI)
e-mail: s.barth@utwente.nl

Cornelissen, P. (Pieter) MSc
Promovendus

Aanwezig op: Ma/Di/Do/Vr
Gebouw: Cubicus, kamer C 207
Telefoon: 06 - 282 56 335 / 053 - 489 3299 (secretaresse)
e-mail: p.a.cornelissen@utwente.nl

foto volgt nog


Koehorst, M.M. (Mirjam) MSc
Promovenda

aanwezig: Ma/Di/Wo/Do/Vr
Gebouw: Cubicus, kamer C221
telefoon: 053 - 489 3866
e-mail: m.m.koehorst@utwente.nl



Laar, Van E. (Ester) MSc
Promovenda

Aanwezig: Ma/Di/Wo/Do/Vr
Gebouw: Cubicus, kamer C 221
Telefoon: 053-4892292 / 053-4893299 (secretaresse)
E-mail: e.vanlaar@student.utwente.nl

foto volgt nog


Lange, J.D.U. (Julia) MSc
Promovenda

aanwezig: Ma/Di/Wo/Do/Vr
Gebouw: Cubicus, kamer C221
Telefoon: 053 - 489 6470
e-mail: j.d.u.lange@utwente.nl



Scheerder, A.J. (Anique) MSc
Promovenda

Aanwezig: Ma/Di/Wo/Do/Vr
Gebouw: Cubicus, kamer C221
Telefoon: 053 – 489 5481 / 053 – 489 3299 (secretaresse)
e-mail: a.j.scheerder@utwente.nl



Vollenbroek, (Wouter) MSc
Promovendus

Aanwezig op: Ma/Di/Wo/Do/Vr
Gebouw: Cubicus, kamer C 212/C213
Telefoon: 053 – 489 3952 / 053 – 489 3299 (secretaresse)
e-mail: w.vollenbroek@utwente.nl


Externe promovendi


Edward Figee
Externe promovendus

Telefoon: 06 - 5126 2572 / 053 – 489 3299 (secretaresse)
e-mail: e.l.figee@utwente.nl

Gerald Morssinkhof
Externe promovendus



James Zhijun Gao
Externe promovendus

Telefoon: +86 (0)186-0133-2875 / 053 – 489 3299 (secretaresse)
e-mail: z.gao@utwente.nl / gaozhijun@pku.edu.cn


Melissa Oudshoorn-Fuller
External PhD candidate

Telefoon: 053 – 489 6572 of 06 – 4610 4555 / 053 – 489 3299 (secretaresse)
E-Mail: m.m.oudshoorn@utwente.nl


Harald Pol
Externe promovendus

Telephone: 06 - 5468 6418 / 053 – 489 3299 (secretaresse)
e-mail: h.pol@thecustomerconnection.nl


Marleen Spijkman
Externe promovendus

Telefoon: 06 - 39493200 / 053 – 489 3299 (secretaresse)
e-mail: m.spijkman@utwente.nl


Annekor Top
Externe promovendus

Telefoon: 06 – 20616391 / 053 – 489 3299 (secretaresse)
e-mail: a.k.top@utwente.nl

geen foto beschikbaar 

Vermeij, L.V. (Lotte) MA
Externe promovendus

Telefoon: 053 - 489 6567  / 053 – 489 3299 (secretaresse)
e-mail:l.v.vermeij@utwente.nl

gast aanstelling