UTAlumni CommunityAgendaBas Erlings – Inclusie, leiderschap en samenwerking

Bas Erlings – Inclusie, leiderschap en samenwerking Hoe we polarisatie en populisme de baas kunnen zijn.

Polarisatie en populisme vergroten tegenstellingen in de samenleving en zetten inclusie onder druk. Wat betekent dat voor hoe we en leren, samenwerken en leidinggeven? Op donderdag 11 december, georganiseerd in samenwerking met Saxion en IKT, gaan we daarover in gesprek met Bas Erlings – oud-campagnestrateeg en auteur van de bestseller Het spel van de populist. Bas laat zien hoe verdeeldheid werkt – en hoe we er slimmer mee kunnen omgaan.

“Wie zich niet gezien voelt, haakt af. Inclusie begint met aandacht.”

Samen met Bas gaan we op onderzoek uit over hoe we inclusie kunnen versterken: zorgen dat meer mensen zich gezien en gehoord voelen. Want dat is de essentiële basis voor vertrouwen, betere samenwerking en vooruitgang.

  • Locatie: Harry Bannink Theather, Saxion Hogeschool, MH Tromplaan 28 Enschede
  • Tijd: 15:30 - 17:00 (borrel & ontmoeting tot 18:00)
  • Voor wie: studenten, ondernemers, onderwijs- en overheidspartners uit de regio

Wat levert het je op?  Een middag vol scherpe inzichten, eerlijke gesprekken en frisse perspectieven – voor iedereen die wil begrijpen hoe we van “wij-tegen-zij” naar “samen” kunnen.

Meld je aan via deze link. Graag uiterlijk op 5 december 2025.

 Wil je meer weten? Stuur een e-mail naar diversity@utwente.nl