Contact

Contact

Heb je een vraag? Neem dan contact op met de contactpersoon van jouw regio. Kom je er niet uit? Stuur dan een e-mail naar hmc@utwente.nl of bel: +31 (0)53 - 48 94 579. 

OVERZICHT contactpersonen VO-HO NETWERKEN

De onderstaande VO-HO Netwerken in Nederland werken samen in de organisatie van de Hannover Messe Challenge:


Netwerk/regio

Naam

E-mailadres

VO-HO Netwerk Oost

Carola Bouwens

c.w.bouwens@utwente.nl

VO-HO Netwerk Amsterdam

Monique Jhinnoe  

u.m.jhinnoe@vu.nl

VO-HO Netwerk Zuid-Holland/ Leiden - Delft

Margôt Schoutsen


m.m.schoutsen@iclon.leidenuniv.nl

VO-HO Netwerk Wageningen

Suzanna van der Meer  

suzanna.vandermeer@wur.nl

VO-HO Netwerk Arnhem - Nijmegen

Hanny Heitink

Meys Lampe  

hanny.heitink@ru.nl

meys.lampe@ru.nl

VO-HO Netwerk  Utrecht

Margreet Pieper

m.g.pieper@uu.nl

VO-HO Netwerk Noord  

Marjo Dijkstra

Liisa Heiman

marjo.dijkstra@hvhl.nl (Friesland)

l.a.m.heiman@rug.nl (Groningen)

Meer informatie over de netwerken vind je op de landelijke website van VO-HO Netwerken.