Servicedesk

Gebouw

Tel.

E-mail

 

 

 

Bastille

6703

servicedesk.bastille@fb.utwente.nl

Carré

Hal B

Nanolab

Waaier

Zilverling

2299

servicedesk.carre@fb.utwente.nl

 

 

 

Cubicus

3349

servicedesk.cubicus@fb.utwente.nl

 

 

 

Horst

2500

servicedesk.horst@fb.utwente.nl

Meander

 

 

 

 

 

ITC

053 – 487 4444

 

Ravelijn

3440

servicedesk.ravelijn@fb.utwente.nl

Citadel

 

 

 

 

 

Spiegel

4183

servicedesk.spiegel@fb.utwente.nl

Sportcentrum

8001

servicedesk.sportcentrum@fb.utwente.nl

 

 

 

Vrijhof

8002

servicedesk.vrijhof@fb.utwente.nl

Bewoners van de gebouwen zonder servicedesk kunnen op onderstaande wijze contact opnemen met het Facilitair Bedrijf.

Gebouw

Tel.

E-mail

 

 

 

Overige gebouwen

2400

servicedesk@fb.utwente.nl

Plaatsingsdatum

25-11-2013