Election 2008

Election results students University Council 2008

Verkiezing Studenten U-raad 2008 30-05-2008


Aantal zetels: 9

Aantal lijsten: 2

Aantal stemgerechtigden: 7934

Stemcijfer: 2027

Blanco stemmen: 194

Geldige stemmen: 2221

Opkomstpercentage: 27.99 %

Kiesdeler: 225.2222

1/2 Kiesdeler: 112.6111


Lijst Stem- Zetel- Aantal Aantal Rest- Volgnr.

nr. Lijstnaam cijfer waarde kand. zetels zetel loting

----- ---------- ------ ------- ------ ------ ----- -------

1 UReka 1360 6.0385 15 6(6) 0(0)

2 CC 667 2.9615 10 3(3) 1(1)


Lijst Lijst Stem- Volgnr. Volgnr. Terug- Plaats.

Naam kandidaat nr. volgnr. cijfer loting hersch. getr. nr.

---------------------------------------- ----- ------- ------ ------- ------- ------ -------

R.B.K. (Rimmert) van der Kooij, MB/TBK 1 1 231 1 1

M.R. (Michaël) Stekkinger, GW/Psy 1 2 71 6 6

T.S. (Thomas) Ziehmer, GW/EDMM 1 3 120 4 4

D.P.M. (David) Dam, MB/TBK 1 4 43 7

W. (Wouter) Koet, GW/Psy 1 5 41 8

F.R.L. (Rosalien) van der Meer, GW/EDMM 1 6 149 3 3

R.N. (Ronald) Kuin, CTW/CiT 1 7 114 5 5

E. (Elger) van der Wel, EWI/TEL 1 8 65 9

R.H.V. (Robert) Landheer, TNW/TN 1 9 57 10

A. (Axel) Trijselaar, CTW/WB 1 10 162 2 2

J. (Janneke) Tax, CTW/CEM 1 11 80 11

F.T.G. (Floris) van den Brink, EWI/EL 1 12 57 12

H. (Harm-Jan) Idema, CTW/CiT 1 13 54 13

B.A. (Berend) Steenhuizen, EWI/TW 1 14 33 14

E. (Evelien) Vogelzang, TNW/BMT 1 15 83 15

N. (Nelleke) Poorthuis, GW/TCW 2 1 140 1 7

N. (Nicolai) Oudalov, TNW/TN 2 2 62 2 8

K. (Kenneth) Bijkerk, TNW/CT 2 3 82 3 9

J. (Joris) Hoogerdijk, MB/BK 2 4 74 4

E.J.M. (Rick) Storcken, TNW/TG 2 5 60 5

Y.N. (Yori) Kamphuis, MB/TBK 2 6 31 6

J.H. (Erik) Hegeman, EWI/BiT&INF 2 7 54 7

K.G.W. (Karin) van Ewijk, MB/TBK 2 8 77 8

M.A. (Mary Anne) de Haan, MB/TBK 2 9 56 9

J.M.A. (Jan) Lodewijks, CTW/CiT 2 10 31 10



Uitslag verkiezing Studenten U-raad 2008 30-05-2008


Aantal zetels: 9

Aantal stemgerechtigden: 7934

Aantal geldige stemmen: 2221

Opkomstpercentage: 27.99 %

Kiesdeler: 225.2222

1/2 Kiesdeler: 112.6111


Zetelverdeling per lijst

------------------------


Lijst 1 UReka 1360 stemmen, 6 zetels

-----

R.B.K. (Rimmert) van der Kooij, MB/TBK 231 stemmen

A. (Axel) Trijselaar, CTW/WB 162 stemmen

F.R.L. (Rosalien) van der Meer, GW/EDMM 149 stemmen

T.S. (Thomas) Ziehmer, GW/EDMM 120 stemmen

R.N. (Ronald) Kuin, CTW/CiT 114 stemmen

M.R. (Michaël) Stekkinger, GW/Psy 71 stemmen



Lijst 2 CC 667 stemmen, 3 zetels (incl. restzetel)

-----

N. (Nelleke) Poorthuis, GW/TCW 140 stemmen

N. (Nicolai) Oudalov, TNW/TN 62 stemmen

K. (Kenneth) Bijkerk, TNW/CT 82 stemmen