De onderwijsdag vond dit jaar in de middag plaats. De middag was gevuld met een informatiemarkt, interessante workshops, een feestelijke BKO-uitreiking en afgesloten met een borrel. Een printbare versie van het programma en de workshopbeschrijvingen vind je hier (pdf). Was je zelf niet op de Onderwijsdag 2014? Bekijk dan de presentaties van de verschillende workshops.


12.30

13.30

Foyer Waaier

Inloop lunch en informatiemarkt

13.30

14.15

Waaier 1

Interactieve paneldiscussie, met onder andere Jurnan Schilder, de winnaar van onze centrale onderwijsprijs en Louwarnoud van der Duim, hoofd Onderwijsondersteuning en Innovatie, van de Rijksuniversiteit Groningen, Christien Bok, programma manager SURF, Ramses Wessel, decaan Onderwijsvernieuwingen en Ed Brinksma, Rector Magnificus.

Na afloop van de paneldiscussie zal een cabaret duo hun kijk op de discussie geven, uiteraard met een knipoog.

14.30

15.20

Diverse locaties

1e workshopronde

1. Peer assessment tools

Joke Oosterhuis-Geers and Karen Slotman

Educational Services and Faculty of Electrical Engineering, Mathematics and Computer Science

Locatie: CR 3054


2. Open en online onderwijs als kans voor het campus onderwijs

Janina van Hees and Christien Bok

SURF

Locatie: Waaier 1


3. Workshop Video for skills education

Arthur Veugelers and Bernard van Driel

Faculty of Science and Technology (Technical Medicine)

Locatie: CR 3022


4. ICT in het onderwijs: een schets van de toekomst

Erik van den Bosch and Hans Westerik

ICT Service Centre

Locatie: CR 1333


5. River Basin Game

Maarten Krol

Faculty of Engineering Technology

Locatie: Nanolab, 2011


6. Inverting your Wiskundelijn classroom: experiences w/ Multivariable Calculus.

Antonios Zagaris

Faculty of Electrical Engineering, Mathematics and Computer Science

Locatie: CR 3C


7. Online testing with Blackboard

Marie-José Verkroost

Educational Services and Faculty of Geo-Information Science and Earth Observation

Locatie: RA 2502

15.30

16.00

Waaier 1

BKO-uitreiking

Een cabaret duo zal zorgen voor een feestelijke afsluiting van de uitreiking.

16.10

17.00

Diverse locaties

2e workshopronde


8. Working with Futurelearn

Louwarnoud van der Duim

University of Groningen (RUG)

Locatie: CR 3C


9. Game-based learning in business management: Theory into practice

Ahmad Al Hanbali and Ard Lazonder

Faculty of Behavioural, Management and Social sciences

Locatie: RA 2502


10. Workshop 21th Century Education: Voting Tools

Marije Hahnen, Marloes Jansen, Silvie Pothof and Matthieu van der Heijden

Educational Services and Faculty of Behavioural, Management and Social sciences

Locatie: CR 3022


11. Gebruik digitale leeromgeving

Frank Snels

Strategy & Policy

Locatie: CR 1333


12. Video for procedural knowledge development

Jan van der Meij and Hans van der Meij

ELAN

Locatie: Nanolab, 2011


13. Demonstration digital portfolio

Martine ten Voorde

Educational Services and Faculty of Behavioural, Management and Social sciences

Locatie: CR 3054

17.00

17.30

Foyer Waaier

Borrel


Workshop Onderwijsdag