Finding an internship

Stagenetwerk CW

Hieronder staan een aantal organisaties genoemd waar CW studenten al eerder een succesvolle stage hebben doorlopen en waar mogelijk ook CW / CS alumni werkzaam zijn. Wanneer een van onderstaande organisaties jouw interesse wekt voor een CW-stage, kijk dan op de bedrijfswebsite of er reeds stagevacatures aangeboden worden of vraag vrijblijvend aan de genoemde contactpersoon of er stagemogelijkheden zijn.

Doorrood – Reclamebureau / Copywriters
Website: http://www.doorrood.com/
Contact: Leroy Witjes: leroy@doorrood.com

Green Orange – Online Strategies
Website: https://www.greenorange.com/
Contact: Joël Tahitu (CW/CS alumnus): joel@greenorange.com

GriDD – Effective Information
Website: http://www.gridd.nl/
Contact: Jeroen Grit (CW/CS alumnus): jeroen.grit@gridd.nl

Grolsch N.V.
Website: http://www.grolsch.nl/ [] http://www.werkenbijgrolsch.nl/bekijk-onze-vacatures
Contact: Juan Pérez (CW/CS alumnus): http://linkedin.com/in/juan-pérez-bb90b3a4

Inextenzo – Brand Loyalty
Website: http://www.inextenzo.com/
Contact: Ronald Poelakker: r.poelakker@inextenzo.com

Keijzer – Marketing- en Communicatiemanagement
Website: http://www.vankeijzer.nl/
Contact: Bertien Koopman (CW/CS alumnus): bertien@vankeijzer.nl

Lijnrecht – Reclamemakers
Website: https://lijnrecht.nl/
Contact: Julia Ronhaar: j.ronhaar@lijnrecht.nl

NykampNyboer – Merkmanagement
Website: http://www.nykampnyboer.com/nl/
Contact: Wendy Bolhuis (CW/CS alumnus): wendy.bolhuis@nykampnyboer.com

SIR – Communicatiemanagement
Website: http://www.sir.nl/
Contact: Ingrid de Regt (CW/CS alumnus): i.deregt@sir.nl

Ten Kate-Huizinga – Accountants en Adviseurs
Website: http://www.tenkatehuizinga.nl/
Contact: Ellen Lohuis (CW/CS alumnus): E.Lohuis@tenkatehuizinga.nl

TRiMM – Digital Crafmanship
Website: https://www.trimm.nl/
Contact: Wendy Duurland (CW/CS alumnus): wendy.duurland@trimm.nl