Bestuursleden sinds de oprichting

Bekader is opgericht in 1983 en kijkt dus reeds een flinke historie. Hieronder tref je een lijst van namen aan van bestuursleden sinds de opriching van Bekader. De lijst is samengesteld door oud-bestuursleden te vragen wie er met hun in het bestuur zaten en wie hun voorgangers en opvolgers waren. Na 2003 zijn mutaties direct in de tabel opgenomen.

benoemd
voor / op

voorzitter

secretaris

penning-meester

leden

15-5-2012

Felix Jan van den Bos

Job Jabroer

 

 

 

9-5-2011

Emile de Boer

Felix Jan van den Bos

Sander Tiemens

 

 

 

2010

Marco Bom

 

Swibert Dechesne

Lars Rengersen

 

 

2009

Marco Bom

Nancy Froeling

Swibert Dechesne

Lars Rengersen

 

 

2008-2009

Edwin van der Steeg

Nancy Froeling

Swibert Dechesne

Marco Bom

Lars Rengersen

 

2007-2008

Lilian Hupkens

Edwin van der Steeg

Swibert Dechesne

Louis van Bergen

Marco Bom

 

4-10-2006

Lilian Hupkens

Edwin van der Steeg

Arjan Oude Kotte

Louis van Bergen

 

 

21-3-2006

Lilian Hupkens

Edwin van der Steeg

Arjan Oude Kotte

 

 

 

6-4-2005

Lilian Hupkens

Edwin van der Steeg

Ramon Pijst

Arjan Oude Kotte

 

 

11-12-2003

Karel van Zanten

Lilian Hupkens

Ramon Pijst

Edwin Schuiling

 

 

2002-2003

Danny van der Voorden

Karel van Zanten

Ramon Pijst

Louise Spaanderman

 

 

2001-2002

Sjouke van Houten

Danny van der Voorden

Marcel Kooiman

Sander Koopmans

Marc Nijmeijer

 

2000-2001

Sjouke van Houten

Penny Broman

Marcel Kooiman

Sander Koopmans

Marc Nijmeijer

 

1999-2000

Eric Arends

Nick Bakker

Bjorn Alink

Arno van Gestel

Lidwin Yap

 

1998-1999

Eric Arends

Nick Bakker

Bjorn Alink

Arno van Gestel

Lidwin Yap

 

1997-1998

Erik Eising

Martijn Brander

Joost Pape

Arno Wezenaar

Eric Otto

 

1996-1997

Erik Eising

Martijn Brander

Joost Pape

Arno Wezenaar

Eric Otto

 

1995-1996

Marianne Poot

Pui Yee Chan

Klaasjan Visscher

Ard Venema

Marianne Ruys

 

1994-1995

Simon Lelieveldt

Pui Yee Chan

Klaasjan Visscher

Ard Venema

Petra de Weerd-Nederhof

Marianne Ruys/ Marianne Poot

1993-1994

Simon Lelieveldt

Karel Thönissen

Durk-Jouke van der Zee

Arjen Simonis

Petra de Weerd-Nederhof

Simone Lamme/ Rolien Breeuwer

1992-1993

Simon Lelieveldt

Karel Thönissen

Durk-Jouke van der Zee

Arjen Simonis

Petra de Weerd-Nederhof

Simone Lamme/ Rolien Breeuwer

1991-1992

Roger Rammers

Karel Thönissen

Maarten de Jong

Felix Kusters

Pieter Monté

Simone Lamme

1990-1991

Henny Pierik

Henk Kroon

Maarten de Jong

Felix Kusters

Pieter Monté

Ciska van Dam/ Mark Bevers

1989-1990

Henny Pierik

Henk Kroon

Maarten de Jong

Theo Visser

Pieter Monté

Ciska van Dam/ Mark Bevers

1988-1989

René Seeder

Henk Kroon

Theo Visser

Thomas Meijssen

Henny Pierik

Willem Kwak/ Olaf vd Berg

1987-1988

René Seeder

Harry Boer

Theo Visser

Thomas Meijssen

Henny Pierik

Sibe Koster/ Olaf vd Berg

1986-1987

Chris Buningh

Harry Boer

Jos Casparie

Koen Mioulet

René Seeder

Sibe Koster

1985-1986

Chris Buningh

Jan Nico Blauw

Jos Casparie

Koen Mioulet

Frank Reeker

Sibe Koster

1984-1985

Jan Wegstapel

Anne Johannes A. Heins

Henri Robert Paul Boom

Peter Morren

Michael Antoon M. Walhof

 

1983-1984

Jan Wegstapel

Anne Johannes A. Heins

Henri Robert Paul Boom

Peter Morren

Michael Antoon M. Walhof